Tele

Peeter Oja: Tallinn peaks valima peapäti ja abipätid

Täna "Radaris": Artur Talvik tõmbab Keskerakonna liistule ja asub Aasa ründama (14)

Toimetas Keit Paju, 30. mai 2017 16:19
Foto: Kanal 2
Eesti esi-korruptsioonikütt Artur Talvik korraldab homme linnahalli katusel konverentsi, kus esineb Peeter Oja ja kus Taavi Aasa süüdistatakse korruptsiooni soosimises.

"Radaril" avanes võimalus näha, kuidas Artur Talvika ja Peeter Oja Tallinna Korruptsioonikonverentsiks valmistusid ning milliste mahlaste võrdlustega homme lagedale tullakse. Siin on väike näide Oja esitatava sketši arutelust:

Oja: "Võiks soovitada põhimõtteliselt ka seda, et kui selline koosseis jätkub, siis ei peakski linnapead valima. Siis võiks sellise peapäti valida."

Talvik: "Et mis me üldse jamame mingite kuradi valimistega. Mis me raiskame aega?"

Oja: "Jah, et pätid ise valivad. Ja siis on abipätid. Midagi muud ei olekski, nimi oleks lihtsalt konkreetne. Abipätt, kes vastutab prügiveo eest. Abipätt, kes vastutab hariduse eest."

Talviku sõnul on põhjus, miks korruptsioonikonverentsi korraldadakse, väga lihtne. "Maksumaksja raha läheb Tallinnas vasakule ära – vargus, eks ole," ütleb Talvik.

Kuidas tegevlinnapea Taavi Aas saab hakkama Talviku süüdistustega, seda näeb juba täna õhtul, sest "Radar" kutsus mõlemad mehed Tallinna linnahalli katusele duellile. "Radar" on eetris suvisel kellaajal kell 21.00 Kanal 2-s.

Samal teemal

01.06.2017
Taavi Aas Nõmme elanike ettevõtmisest: Prügi-Uber on õiguslik nihilism ja õigustab saastamist
30.05.2017
Täna "Radaris": Liisa Pakosta tütar tahab mängida rohkemates filmides kui Ita Ever

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee