Tele

Alustab uus telesaade "Suvestuudio"! Avasaadetes saavad sõna president Arnold Rüütel, Jaan Tätte, Jaagup Kreem ja Aivar Pohlak (1)

Toimetas Keit Paju, 30. mai 2017 15:44
Foto: TTV
Täna alustab Tallinna Televisioon uue saatesarjaga "Suvestuudio", mis on suunatud kogu Eestile, sest saate ülesehitus on meelolukas, tempokas ja kaasakiskuv — nii ütleb ka saate tunnuslause ja üks tunnusmeloodiatest "Meil on hea!" 

Tallinna Televisiooni juht Revo Raudjärv ütleb, et tegu on uue ereda tähega telekanali programmis. "Kui Tallinna Televisioon on seni olnud üles ehitatud poliitiliste debattide või jutusaadete peale, siis "Suvestuudio" on meelelahutussaade, kus kuuleb palju head muusikat ja kohtutakse põnevate inimestega. Tallinna TV vaatajate jaoks on see midagi teistmoodi kui kogu ülejäänud programm," selgitab ta. 

Praegu on Saaremaal valmimas "Suvestuudio" saate välistuudio ja vinge avapauk tulebki sealt, sest Saaremaal on mai lõpus palju üritusi, huvitavat temaatikat on palju ja kõike seda saab eetris ka näha.

Esimene ajalooline "Suvestuudio" intervjuu tuleb sealtkandimehe Jaan Tättega, järgnevad jutuajamised Kuressaare linnapea Madis Kallase, president Arnold Rüütli ning Ingrid Rüütli, Jaagup Kreemi, Grete Paia, Ivo Linna, Aivar Pohlaku ja paljude teistega.

Telekanali juhi Revo Raudjärve sõnul ei kasutata "Suvestuudio" eetrisse toomisel Eestimaa erinevatest paikadest ei Tallinna maksumaksja raha. "Me suudame praegu seda suvesaadet teha omatulu pealt, nagu näiteks reklaamimüük," täpsustab ta.

Raudjärv on rahul ka sellega, et Tallinna Televisioon on leidmas tee inimeste südametesse, intervjuusid ollakse meelsasti nõus andma ja keeldumisi pole ette tulnud.


"Suvestuudio" saates on palju erinevaid rubriike. "Kas tunned pealinna" toob vaatajate ette ajaloolised lõigud linnaosadest. "Grill&Chill“ tähendab, et koos vaatajaga grillitakse liha, kuid mõnikord on eetris ka "Vegani" rubriik.

"Suvesport" toob ekraanile suvised spordialad ja Nele Kullerkupu trennipäeviku. Kui teemaks on "Koos parima sõbraga“, siis on stuudios lemmikud, sealhulgas ka kuulsused koertega.

"Suvevaheaeg" näitab, mida teevad lapsed suvel, näiteks noorte suvemalevas. "Suvemuusika“ rubriigis näeb ja kuuleb suvised muusikavideosid, "Suvekohvikud"  tähendab, et külastatakse Tallinna suviseid kohvikuid, "Suvemängus" saavad vaatajad võita auhindu ja "Eksperiment" näitab erinevaid katsetusi Tallinna liikluses.

"Kultuurinädal pealinnas" on teisipäevane ülevaade huvitavamatest teemadest, "Lasteuudistes" räägivad pisemad lõbusas võtmes aktuaalsetel teemadel, "Suveromantika" toob eetrisse pulmad, suvised aiapeod, lilled ja muud taolist ning "Suvised nõuanded" õpetavad sääsetõrjet, esmaabi rannas ja annavad muud vajalikku infot. 

"Suvestuudio" on meelelahutuslik suvesaade, mis on eetris 5 korda nädalas, argipäeviti algusega kell 20:30. Suvesaade on eetris juunis, juulis ja augustis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee