Inimesed

Superstaarisaate Jana Liisa: lähen kolmeks kuuks Ameerikasse, sest vajan vaheldust (1)

Merilyn Närep, 30. mai 2017 15:24
SEIKLUS: Saatest "Eesti otsib superstaari" tuntuks saanud Jana Liisa Johannson lendas täna Ameerikasse, kus hakkab raamatuid müüma.Foto: Laura Oks
Superstaarisaatest tuntud Jana Liisa Johannson (19) lendas täna terveks suveks Ameerikasse, kus hakkab Alabamas raamatuid müüma. “Otsustasin, et miks ka mitte, elu niikuinii seisab siin Eestis. Oleks vaja natukene vaheldust!”

Idee sai Jana Liisa tuttavalt. “Endine klassivend ütles, et ta läheb ja siis kutsuti mind ka Southwesterni kontorisse kuulama, et millega tegu.”

Southwestern Advantage, mille kaudu Janal see võimalus tekkis, on üks Baltimaade edukamaid tudengiorganisatsioone, kus on saanud rahvusvahelise elu- ja töökogemuse üle 2000 Eesti tudengi.

“Meil oli üsna ulatuslik koolitus. Inimesed, kes eelnevatel aastatel on käinud õpetavad ja jagavad nippe. Meil on muidugi ka müügitekst, mida oleme väga palju harjutanud,” seletab Jana Liina, kuidas ta minekuks valmistus.

Eestis on ülikooliajal USAs raamatuid müümas käinud nii tunnustatud arste, advokaate, investoreid, õpetajaid, lauljaid kui ka teadlasi.

“Kes iganes on kunagi mõelnud minemise peale, siis julgustan ja soovitan väga, sest elus tuleb võtta ette selliseid suuri seiklusi!” ütleb Jana Liisa.

Jana kirjutas ka Facebooki postituse, milles mainib, et paneb konto kinni selleks, et end täielikult raamatute müümisele pühenduda. Tagasi tuleb ta 9. septembril.

Samal teemal

02.10.2016
KES LONDONIS, KES LASTESAATES | Loe, millega tegelevad superstaarisaate viimase hooaja osalejad!
20.06.2016
LAULJATARIST TUDENGIKS: Jana Liisa Johannson õpib juristiks, Gertu Pabbo muusika- ja videospetsiks
19.06.2016
Jana Liisa Johannson läheb õigusteadust õppima: mulle on alati meeldinud inimestega vaielda ja oma argumente kaitsta
26.05.2016
Jana Liisa Johannson lõpetas gümnaasiumi