Foto: ALDO LUUD
Toimetas Denes Kattago 30. mai 2017 12:22
"Olen ise põlvakas ja varasemalt sai ikka Kuuse-Taadi käest Põlva kaubamajas Bingo loto pileteid ostmas käidud," meenutab täna meie seast lahkunud ilmatarka Elmar Kuusi ehk Kuuse-taati Põlvas elav Õhtulehe lugeja Peeter.

"Umbes kümmekond aastat ostsid väga paljud põlvakad, kui mitte enamus just tema käest oma lotopileti. Muidugi tema käest ostetud piletitel olid ka "legendaarsed võidud", iseasi kui palju need tõele vastavad.

Ükskord tuli temaga jutuks, et ostsin ise vahepeal oma lotopileti üle tee R-Kioskist. Selle kohta ütles mees tõsimeeli, et loll olen. Sealt R-Kioskist ostetud piletiga ei saagi võita, kuna kiosk asub veesoone peal. Nii, et mehel oli ka selgeltnägija võimeid. Järsu ja otsese ütlemisega oli ta küll, nii et pehmema loomuga inimene võis solvuda.

Muidugi räägiti ka seda, et mehel endal oli suur lotosõltuvus. Tema enda võitudest pole nagu suuremat teada, aga oma maja mängis ta maha. Nii et elas hiljem korteris.

Puhka rahus, Kuuse-taat."

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Toivo 30. mai 2017 21:26
Tigeda näoga oli ta jah seal lotoputka taga. Nüüd on Põlvas tema koha üle võtnud uus tegija Põlva Säästumarketist. Istub oma putkas üksi või vahel ka tema härrasmees ja viltuse näo ja ebameeldiva olekuga müüvad neid pileteid. Olen kuulnud, et isegi väiksemaid võite ei taha see mutt välja maksta.
ziidiuss 30. mai 2017 14:53
Ei tea midagi öelda,aga eks ta ikka tähelepanu tahtis...Kes korra elus vanal ajal telekasse sai, see oli lõpuni tehtud mees. Neid kummalisi teadjaid on ju veel, üks on kogu oma korteri tapeedi valemeid täis joonistanud, et kuidas lotoga võita...Kuulus matemaatik Võhandugi käis vaatamas ja vangutas muiates pead.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS