Inimesed

Erik Orgu: kord nädalas toiduga prassida on okei 

Anu Saagim, 30. mai 2017, 04:00
PRASSIMISEKS ÕIGE KOHT: Erik Orgu ja Anu Saagim prassisid hea ja paremaga restorani Lusikas viiendal sünnipäevapeol.Foto: Tiit Mõtus

"Prassimine orgasmilise toiduga kord nädalas on täitsa okei," arvab tuntud toitumisnõustaja Erik Orgu. "Nädala sees toitu tervislikult, pühapäeval lõdvestu ja anna järele oma himudele."

Mäletan, kui aastaid tagasi käisid meil Postimehe toimetuses külas, kaasas hunnik taimepitsasid. Propageerisid toona tervislikku toitumist. Mina rääkisin sulle oma harjumustest. Üks neist oli, et pühapäev ilma pannkookide ja maasikamoosita on võimatu. Läksime toona vaat et tülli, sest sinu arvates oli see äärmiselt ebatervislik traditsioon, mis tuleks igast perest välja juurida. Miks sa toona nii närvi läksid? 

Vaata, kui räägime ühest päevast, siis pole võib-olla hullu. Sina ehk suudad rämpstoiduga piiri pidada ja tarbida seda vaid ühel päeval nädalas. Tegelikult löövad inimesed aga käega ja teevad seda esmaspäevast pühapäevani. Tarbitakse iga päev natuke midagi ebatervislikku ja see ongi juba üks kolmandik toitumisest. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28. juuli 2017, 22:11
Erik Orgu: ma ei suuda enam mingit rämpsu süüa!
10. juuni 2017, 04:00
Mida süüa eksamipäeva hommikul?
2. juuni 2017, 13:43
Kas tervislik burger on võimalik? Mida kostab selle kohta toitumisnõustaja Erik Orgu?
29. mai 2017, 12:08
ÕHTULEHE VIDEO | ERIK ORGU: näljane inimene ei ole seksikas – nädala sees toitu tervislikult, hea ja paremaga prassi pühapäeval!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee