Inimesed

GALERII | Modell Kätlin Hallik särab uue šiki naisterõivaste brändi reklaamnäona (2)

Õhtuleht.ee, 29. mai 2017, 16:11
Solarise Keskuses Les Petites-nimelises poes esitleti minimalistlikku elustiili propageerivat brändi ELLEN RICHARDFoto: Jaanar Nikker
Solarise keskuse poes nimega Les Petites esitleti äsja uut minimalistlikku elustiili propageerivat brändi ELLEN RICHARD, mis lähtub põhimõttest, et vähem on rohkem. Tooted on naturaalsetest kangastest ning toodetud Eesti tootjate poolt.

 Kollektsioon on põhjamaiselt lihtne ja praktiline, samas naiselikult šikk ja julge. Tooted on osaliselt oma vormilt mittestandardsed – näiteks küljed erineva pikkusega. Mõnele esemele on antud multifunktsionaalsus kanda toodet mitmeti - kas varrukatega või ilma, et klient saaks vastavalt meeleolule riietuda ning et üks ese pakuks mitut kandmisvõimalust.

Samal teemal

Minimalistiku elustiili soosimise poole püüdleva kaubamärgi taga on disainer Kristi Pärn, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala. Soov luua oma bränd, mis propageerib tarbimise vähendamist ja naturaalsete kangaste kasutamist, on olnud disaineri ammune unistus. Ideid saab disainer kõikjalt, mis teda ümbritseb – kõige enam loodusest, puhaste vormidega arhitektuurist ja meestemoest.

ELLEN RICHARDi brändi kannab eneseteadlik tegus naine, kes hindab head disaini, ostab pigem vähem ja kvaliteetset. Ta peab oluliseks, et rõivad on multifunktsionaalsed ja et neid saab kombineerida nii kiireteks toimetusteks näiteks tennistega või õhtuseks sündmuseks kontsakingadega.

Looduslikud materjalid

ELLEN RICHARDi looja peab lisaks heale läbimõeldud disainile väga oluliseks kasutada ainult looduslikke materjale, mis on keskkonnasõbralikud ja meie organismile ohutud. Kõik tooted on eestimaine fairtrade -  valmistatud oma ala meistrite poolt, kes on saanud oma töö eest väärilist tasu. Kangastel on ÖKO-Tex sertifikaadid ja kõik tootmisjäägid on plaanis taaskasutada.

Kaubamärgi ELLEN RICHARD tooted on müügil Tallinnas Solarise keskuse poes Les Petites ja ELLEN RICHARDi stuudios Telliskivi 60A, III korrusel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee