Inimesed

"Olen ema. Olen lihtsalt meessoost ema!" (46)

Triin Tael, 25. mai 2017 04:00
NELJA LAPSE EMA: Wenn sünnitas Wendy nime kandes neli last, kuid nüüd on ta mees ning elab õnnelikult koos oma kunagise lesbikallima Beatrice’iga.Foto: Vida Press

Wenn Lawsoni neljal lapsel peab tema kannapööretest küll pea ringi käima. End naljatamisi mees-emmeks tituleeriv habemik oli kunagi Wendy, naine, kes abiellus mehega. Pärast abielu purunemist sõlmis ta samasooliste tsiviilabielu lesbilise naisterahvaga. Nüüd, kui Wenn on lasknud end meheks lõigata, on ta Beatrice’iga juba teist korda ametlikult abielus.

"Olen ema. Olen lihtsalt meessoost ema!" prahvatas Wenn Lawson hiljuti Briti telesaates "This Morning". "Kui Beatrice kunagi meie perega ühines, oli ta peaaegu nagu suur õde. Nii et mu lastele, kes nüüdseks on täisealised, on toimunud palju ümberkehastumisi. Aga neid on üles kasvatatud armastavas ja sallivas keskkonnas," vahendab Briti leht Mirror.

Kui Wenn oli veel Wendy nime kandev inglanna, abiellus ta 1972. aastal kunstniku ja maalri Dave’iga. Nad said neli last. Abielu purunes 1991. aastal. Wendy tundis, et teda tõmbavad hoopis naised. 2007. aastal sõlmis ta tsiviilabielu endast tosin aastat noorema Beatrice’iga, uskudes, et on leidnud tõelise õnne lesbilise naisena.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee