Eesti parimad lauljad üllatavad lastelauludega!Foto: Promopilt
Õhtuleht.ee 24. mai 2017 15:36
Kes meist ei teaks legendaarseid lastelaule nagu Ivo Linna “Suvi”, Justamendi “Kesse laulab köögis”, lugu “Kaks pläralära Leenut”, “Helista mulle mobiilile!” või laulu sellest kuidas “O on ümmargune, K on kandiline”?

Kõik need ja paljud teised toredad lood on saanud endale uue värske kuue meie parimate lauljate esituses suurprojektis “Mina ka!” - kolm kontserti on peagi tulemas ning plaat ilmub juba nädala pärast.

Plaadil on seljad kokku pannud vanameistrid koos noortega: Ivo Linna, Liisi Koikson, Ott Lepland, Birgit, Liis Lemsalu, Kristel Aaslaid ning Daniel Levi ning Lasteekraani Muusikastuudio laululapsed. Kontsertidel osaleb ka ansambel Swingers, viiuldajate ansambel Võlukeeled, laval teevad trikke mustkunstnikud Meelis Kubo ja Charlekas. 

“Tegemist on suurejoonelise kontserdiga, mida on mõnus vaadata nii täiskasvanutel, kui absoluutselt igas vanuses lastel. Meie eesmärk on olnud tuua laste juurde tagasi vanad head lastelaulud, kuid et ka emmedel-issidel see plaat või kontsert ära ei tüütaks, siis on need pandud mõnusasse tänapäevasesse kastmesse. Kontserti saavad samuti vanemad oma võsukestega koos nautida ja lubame, et kellegil igav juba ei hakka! Nii et ootame teid kogu perega mõnusat õhtut veetma” räägib lauljatar Birgit Sarrap.

Galakontserdid toimuvad juba järgmisel nädalal:
31.05.2017 Tartus, Vanemuise kontserdimajas (kell 19.00)01.06.2017, lastekaitsepäeval Pärnu kontserdimajas (kell 19.00)04.06.2017 Tallinnas, Nordea Kontserdimajas.

Maitse saab suhu laulude näiteid kuulates siit


CD-plaat tuleb müügile eksklusiivselt Apollo poodides ning kontsertide eel ja järel toimuvad ka Albumi minitutvustused Apollodes üle eesti:

30. mai kell 18:00 esmaesitlus Solarise Apollos (esinevad Daniel Levi ja Kristel Aaslaid)

31. mai kell 16:00 Tartu Kaubamaja Apollos (esineb Daniel Levi)

3. juuni kell 14:00 Pärnu Keskuses (esinevad Birgit ja Kristel Aaslaid)

10. juuni kell 12:30 Viljandi Uku Keskuse aatriumis (esineb Kristel Aaslaid)

11. juuni kell 13:00 Rakvere Kroonikeskuse Apollos (esineb Kristel Aaslaid)

Plaati saab osta siit.