Inimesed

ŠIKID LAPSED: eestlanna pani kuninglikud võsukesed Pippa Middletoni pulmadeks riide (16)

Meisi Volt, 23. mai 2017 04:00
Kuningliku pere tugi on Hispaania brändi kogu maailmas kuulsaks teinud, kasvatades nende veebipoe liiklust mitu korda iga kord, kui prints või printsess nende rõivaid kannab. Printsi ja printsessi vintage-hõngulisi rõivaid soovivad kanda võsukesed nii Koreast kui Venemaalt.Foto: Vida Press

Kuninglikus pulmas püüdsid noorpaarist vaat et enamgi pilku stiilsetes rõivastes lapsed. Põngerjate šiki väljanägemise eest kandis hoolt aga eestlanna! Eesti neiu Marleen Marnot on praktikal firmas Pepa & Company, mis on tuntud kui kuninglike laste riietaja. Marleeni üks põhiülesandeid oli stiliseerida kollektsioon "Celebration", mida kuninglikud põnnid pulmas kandsid. 

Cambridge’i hertsoginna Catherine’i kaunis õde Pippa Middleton abiellus oma miljonärist kallima James Matthewsiga 20. mail ligi 150 külalise ees Berkshire’i kirikus, kandes Giles Deaconi valget pitsist pulmakleiti. Tuntud ja kuninglike külaliste seas oli ka kaheksa pulma kõige nooremat külalist, kes koos hertsoginna endaga retro-Jaguarites kirikusse saabusid.

Paažidena ühinesid pisiprints George’iga Pippa ristipoeg Casimir Tatos, James Matthewsi sõbra poeg Edward Sebire ja William Ward. Lilleneiudeks olid printsess Charlotte, Pippa ristitütar ja krahvinna Philippa Hoyos, Lily French ja Jamesi kolleegi tütar Avia Horner.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.06.2018
AJALOOLINE SAAVUTUS: noor eestlanna sai tööd maailmakuulsas Diori moemajas
05.04.2018
SKANDAAL: Pippa Middletoni äia süüdistatakse mitmes vägistamises
19.12.2017
Printsess Charlotte'ist saab jaanuaris lasteaialaps
22.10.2017
Miks printsess Charlotte'i tulevased lapsed kuninglikku tiitlit ei päri

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee