Inimesed

Karl Madis: isegi KGB arvas, et ansambli Mahavok nimi kannab salasõnumit (12)

Aigi Viira, 23. mai 2017 04:00
LAVAL: "Imestan, kuhu see aeg nii kiiresti on läinud," lausus Karl Madis enne möödunud laupäevast Mahavoki kontserti, millega algas bändi 35. sünnipäeva tuur.Foto: Ardo Kaljuvee / Kroonika

"Et Mahavok väga tihedalt ei esine, pole ka mina nendega viimasel ajal väga sageli lavale astunud," muheleb muusik Karl Madis, kes kuulus ansamblisse 1980. aastail, kuid on astunud bändiga lavale hiljemgi. "Kui Mahavokil kontsert on, siis on see väga eksklusiivne. Aga jah, kui Heini kutsub, siis ma tulen."

Möödunud laupäeval alustas Mahavok koos Karl Madise ja Marten Kuningaga Eesti rahva muuseumist ansambli 35. tegutsemisaastale pühendatud tuuri.

Karl (57) tunnistas avakontserdi eel, et oma Mahavoki-perioodi (1982–1984), kui bänd oli tohutult populaarne, meenutab ta kerge nostalgiaga. "Imestan, kuhu see aeg nii kiiresti on läinud," lausus ta. "Alles see ju oli! Karavangi saab järgmisel aastal 35 aastat vanaks! Kui palju on selle aja jooksul muutunud ja juhtunud, kui palju on omal ajal laevade peal tööd tehtud, kuni sinnamaani välja, et meil oli aastas 260 mängu! Tõepoolest, meil oli mai algusest detsembri lõpuni iga päev mäng."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.07.2018
Heini Vaikmaa: oli uhke tunne, kui president Ilves „Mägede hääle“ järgi tantsu lõi
04.07.2017
PILK PEALE | Need on Heini Vaikmaa silmis inspireerivad noore põlvkonna muusikud!
24.05.2017
Eesti parimad lauljad üllatavad lastelauludega
22.05.2017
Eesti rahva muuseumi asedirektor: "Eks muuseumiöö on meile päris suur katsumus!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee