Tele

Lenna Kuurmaa liitub "Kättemaksukontoriga": "Lõbus on, aga kaootiline ka!" 

Toimetas Maily Mau, 18. mai 2017 15:08
Ott Sepp, Lenna Kuurmaa, Märt AvandiFoto: TV3
"Kättemaksukontor" on alates 2009. aasta kevadest võitnud loendamatul hulgal südameid ning teleekraanile rohkelt põnevust toonud. Täna jõuab ekraanile "Kättemaksukontori" auväärne ja suurejooneline juubeliosa - 200. jagu!

Kättemaksukontori juubeliosas otsustavad Kaspar Tuvi (Ott Sepp) ja Gerth Maango (Märt Avandi) röövi- ja mõrvajuhtumi kangelaslikult ära lahendada. Pikapeale viivad kõik niidid Kaspari värske kallimani (Lenna Kuurmaa) ja lõpuks, kui too relvaga mõrvapaigast lahkub, on noormehed kindlad, et tema on kõiges süüdi ja otsustavad eriti ohtliku daami kinni pidada

Ott Sepp: "Ma arvasin, et ei ole nii suur rõõm, aga koha peal selgus, et on väga suur rõõm siin tagasi olla. Naljakas on see, et see sari ikka kestab ja kestab. Ma arvan, et "Kättemaksukontor" kindlasti ei lõpegi kunagi ära."

Lenna Kuurmaa: "Lõbus on ja kaootiline ka. Vahepeal ma ei saa täpselt aru, mis toimub platsi peal, aga Märt ja Ott on sellega tõenäoliselt harjunud."

Märt Avandi: "Kui sa pead tulema autost välja ja jooksma sinna suunas, ei maksa küsida, miks, kuhu ma vaatan, kas ma olen rõõmus - lihtsalt tule autost välja ja jookse!"

Samal teemal

30.06.2017
Klaudia Tiitsmaa liitub populaarse krimisarjaga: "Kättemaksukontor" oli teismelisena nagu aamen kirikus!
02.06.2017
LENNA KUURMAA: unistasin juba väikese tüdrukuna moekunstniku tööst – nüüd saingi seda proovida!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee