Inimesed

"Naabrist parem" Jana pärast emotsionaalset plahvatust: "Panime liiste rahulikult edasi." (17)

Maily Mau, 18. mai 2017, 04:00
NAGIN PÕRANDALIISTU PÄRAST: Jana ja Siim-Sten läksid saates «Naabrist parem» raksu põrandaliistu pärast, kuid tüli on nüüdseks ammu unustatud.Foto: TV3

Teleseriaalist "Naabrist parem" tuntud noored Jana ja Siim-Sten läksid eilses saates kõvasti raksu, kui ei suutnud põrandaliistu panemisel üksmeelt saavutada. Jana, keda Sten on kirjeldanud kui maailma kõige hoolivamat ja armsamat inimene, kaotas enesevalitsuse ja näitas ennast sootuks teisest küljest. "Siim ainult möliseb! Ma ei suuda niimoodi!" pahvatas naine ja hakkas nutma.

Jana ja Siim-Steni tutvumislugu meenutab mõnda romantilist seika USA menufilmist. Noored leidsid teineteist, kui Siim-Sten teenis leiba Nõmme Kaljus profijalgpallurina ning Jana oli sama meeskonna tantsutüdruk.

Kihlasõrmuse sai Jana sõrme möödunud aasta sügisel, kuid tütar Mia Isabela sündis noorpaaril veidi varem. Üürikorterist oma korterisse kolimine muutus aga tüütuks ning noored otsustasid söösta saates "Naabrist parem" võistlustulle, et oma tütrele päris kodu rajada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13. august 2018, 20:01
PULMAD TULEKUL: „Naabrist parem“ võitjad Jana ja Siim-Sten abielluvad!
21. märts 2018, 14:14
FOTOD | "Naabrist paremas" lähevad võistlustulle hipsterid, Tinderi-paar, kalevipoeg ja Soome piiga ning Saare kärgpere
26. juuni 2017, 13:33
KODUSAATE TUNNETEROHKE LÕPP: "Naabrist parema" võitnud Jana ja Siim-Sten tahavad järgmise kuu alguses võidukoju sisse kolida
22. juuni 2017, 16:53
ÕHTULEHE VIDEO | "Naabrist parem" pesamunad Ida Isabel ja Rein-Erik: "Meie jaoks on võit see, et kodu on valmis ja varsti saab ehk oma koju sisse kolida igal juhul!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee