Müstika

FOTOD JA VIDEO | TÕELINE SUPELSAKS? Austraalia mees üritas Maseratiga randa peesitama sõita (8)

Toimetas Greete Kõrvits, 16. mai 2017, 17:16
Foto: The Mega Agency
Kummaline vaatepilt: rannal on liiva kinni jäänud uhke Maserati sportauto. Vinge sõiduki kõrval mängib hooletu härrasmees golfi. Võimalik vaid Austraalias?

Sydney lähedal Watson's Bay rannas seisis täna liiva sees kinni Maserati marki luksusauto. Auto omanik, 51-aastane mees, soovis autoga otse randa sõita, kirjutab Daily Mail. Jahmunud rannakülastajad vaatasid pealt, kuidas auto kinni jäi ning juht lihtsalt välja ronis ja golfi mängima hakkas. Golfipallid lendasid vette, samal ajal kui auto kõlarites laulis valju häälega oma igihaljaid hitte Bob Marley.

Sigarette suitsetav mees tagus liival golfipalle rahulikult kuni politsei saabumiseni, kes toimetasid auto supelrannast minema. Palja ülakehaga mehel paluti midagi selga panna ja mõnede pealtnägijate sõnul jätkus mehel veel bravuuri politseinikega vaielda ja teiste rannakülastajate peale röökida. Küsimusele, mis oli üldse selle mõte, et kalli autoga randa sõita, vastas mees, et tahtis midagi teistmoodi teha.

Samal teemal

5. mai 2017, 17:40
FOTOD | Tallinnas põrkasid kokku luksusmaasturid

8 KOMMENTAARI

w
WTF "sportauto" ? 18. mai 2017, 21:58
Tegemist on siiski sedaankere autoga, Kuigi, jah luksuseseme hinnaklassi ta enam ei jää, selle masina turuväärtus on umbes 15 000 €... Et veidi üle keskmise palgaga inimene saaks sellise vabalt soetada.
v
Van Ames 18. mai 2017, 09:39
Tundub ehteestlaslik käitumine.
Loe kõiki (8)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee