Inimesed

TRAAGILINE ELU: Marilyn Kerro on üritanud enesetappu ja vaevelnud toitumishäirete küüsis (73)

Maily Mau, Katharina Toomemets, Triin Tael, 13. mai 2017 04:00
OKKALINE ELUTEE: «Selgeltnägijate tuleproovis» kolm korda teiseks jäänud Eesti nõia Marilyn Kerro elu on olnud katsumusrohke.Foto: Rauno Volmar / Ekspress Meedia

Kolm korda Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovis" teiseks jäänud Eesti nõia Marilyn Kerro elu on olnud traagiline. Naine on tunnistanud, et ta proovis mõni aasta tagasi enesetappu. Ta on olnud kimpus ka toitumishäirega ning kogenud seksuaalset ahistamist ja koolikiusamist.

Marilyn võttis osa Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovist" aastatel 2013, 2015 ja 2016. Marilyn valas saadetes palju pisaraid ja pajatas mitmel korral oma elust uskumatuid seiku. Esimeses hooajas avaldas Marilyn, et on minevikus heidelnud toitumishäiretega. Selgeltnägijatel tuli ära arvata, miks on nende ees istuvad kolm inimest saatesse tulnud. Tegemist oli sõltlastega: üks oli alkohoolik, teine buliimik ja kolmas hasartmängur. Kui Marilyn seisis silmitsi 16aastase buliimikuga, sõnas ta kõigi üllatuseks, et tunneb probleemi ilmeksimatult ära. "Võin saladuskatte all öelda, et viis aastat tagasi olid mul samad probleemid," tunnistas Marilyn.

Marilyni sõnul läks ta teist korda saatesse, kuna lubas seda oma seitse kuud tagasi surnud isale. "Me rääkisime isaga saatest. Istusime köögis, ta vaatas mind ja ütles: "Sa ei läinud lõpuni." Ma küsisin vastu, et mida ta ometi räägib. Isa vastas, et ta tunneb mind ja ütles, et mul on korra veel vaja minna," seletas Kerro.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.09.2018
Marilyn Kerro ja Aleksander Šeps taas koos, sedapuhku teleekraanil
26.06.2017
PILDID JA VIDEOD Tallinna Lilleball 2017 erikülaliseks oli selgeltnägija Ilona Kaldre
21.06.2017
Ilona Kaldre: ma ei kavatse selgeltnägemisest loobuda, ajakirjanik mõistis mind vääriti!
25.05.2017
ETTEVAATUST! Selgeltnägija Marilyn Kerro nime alt üritavad petturid raha välja pressida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee