Foto: Reuters / Scanpix
Eesti Päevaleht 12. mai 2017 11:37
Eheduse puudumise kriis on saanud Eurovisioni kõige suuremaks nakkushaiguseks, mõjutades kogu Euroopat, puudutades loomulikult ka Eestit.

Ehk oli see ka üks peamisi põhjuseid, miks Eesti tänavu taas poolfinaalis põrus. Võib-olla oleks aeg meie valikusüsteemis midagi muuta, et Eestit läheks esindama siiram ja originaalsem laul kui viimastel aastatel?

Jään mitmendat aastat oma seisukoha juurde, et Eesti peaks meie lõppvoorus kasutama rahvusvahelist žüriid, mitte oma enda kahuriväge, kellel on paratamatult Eesti lauljate ja laululoojatega liiga tihedad emotsionaalsed sidemed.

Eesti rahvas võiks telefonihääletusel sellegipoolest selgitada oma lemmiku ja selle võitja saaks väärika tiitli, rahva lemmik − Eesti Laulu võitja, nii nagu varasematel aastatel.

Refereeritud artikli täisteksti loe Eesti Päevalehest.

Samal teemal

Kommentaarid  (17)

12. mai 2017 18:04
Issand,ma ei teadnud,et Rändajad oli Löhmuse laul. Nii banaalset ja kirvega löödud refrääni,nagu selles loos oli,annab ikka otsida. Alguse meloodia oli huvitav. Selles Veronas oli taas olematu refrään,vöi ainult refrään kogu aeg oligi. Töeliselt proff lugu oli Otil...ja Rästal oli ka cool lugu,aga praegune-no ei viinud n.ö.kaasa,jättis kylmaks...
12. mai 2017 17:26
...jajaa Eurovisioon on heaks hyppelauaks maailma,aga kui see katastroofiga löppeb,on see karääri hääbumine,tee mis tahad...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS