Üritused

ÕHTULEHE VIDEO | Koit ja Laura: meilt küsiti kas tahame oma lugu uuesti teha, kuid arvasime, et Normet teeb nalja (140)

Katharina Toomemets, Geidi Raud, Kiiev, 12. mai 2017 01:17
Foto: Geidi Raud
Koit ja Laura jäid sel aastal kahjuks Eurovisioni finaali ukse taha, olgugi, et nad tegid imelise esituse. "Minul on küll hinges hea tunne," ütleb Laura. 

"Minu meelest on põhiline see, nagu ka paljud sõbrad-tuttavad ütlesid, et peamine on see, et te lähete täna lavale nii, et midagi ei kripelda," sõnab Koit. "Me tegime oma parima etteaste siin. Midagi ei jää kirpeldama ja ma ei näe, et me oleksime saanud midagi paremini teha."

Kuigi Euroopa Laurat ja Koitu finaali ei hääletanud, olid nad võistlusjärgsel pressikonverentsil ikka õnnelikud ja sündmuste käiguga rahul. Foto: Geidi Raud

Samal teemal

Tele-eetrist oli kuulda, et kui Eesti lugu "Verona" algas, ei jõudnud mõned esimesed Laura laulu sekundid eetrisse. "See ei ole seotud minu endaga, see on Eurovisioni probleem," ütleb Laura. "Selle vastu võidelda pole mõtet, ma arvan. Usun, et inimesed said aru, et see pole minu viga."

Koit sõnab, et sellist jama, nagu Eurovisioni poolfinaalis, ei juhtunud isegi "Eesti laulul". "Meilt küsiti küll, kas tahate oma lugu uuesti teha. Me istusime ammu green room'is, olime väga rõõmsad ja õnnelikud, et meil läks kenasti. Mõtlesin, et jaa-jaa, Mart Normet teeb nalja," ütleb Koit. "Kuidas sa teed uuesti? Emotsioon ja kõik on läinud, esitusest oli nii palju möödas. Õnneks oli see ainult väike jupp ja kõik saavad aru, et sellest ei olene midagi."

Vaata videost, mida Koit ja Laura vahetult pärast poolfinaali veel rääkisid. Olgugi, et jäime finaali ukse taha, olid Koit ja Laura tublid ja imelised!

Samal teemal

12.05.2017
MIDAGIGI HEAD! Briti geiväljaanne valis "Verona" oma lemmikuks
12.05.2017
ÕHTULEHE VIDEO | SAAGIM VAATAB EUROVIISKU: "Viies lugu ja me ei ole ikkagi erutatud!"
12.05.2017
Laura tehnilisest apsakast: ju siis pidi nii minema, endal on kahju tervikpildist
12.05.2017
Imre Sooäär Eesti ebaõnnestumisest Eurovisionil: meie laulul puudus ehedus ja siirus, seda saaks ravida valikusüsteemi muutmisega