Üritused

Eesti europunktid edastab finaalis Jüri Pootsmann (11)

Katharina Toomemets, Kiiev, 11. mai 2017 13:46
Foto: Teet Malsroos
Igal aastal on väga põnev küsimus ka see, kes edastab Eurovisioni finaalis Eesti punktid. Õhtuleht on saanud kinnituse, et tänavu teeb seda Jüri Pootsmann, kes mullu meid Eurovisionil esindas.

Palusime Jüril asja ka pisut kommenteerida. "Mind lihtsalt kutsuti punkte andma. Ma eriti kaua ei mõelnud ja võtsin pakkumise suhteliselt kohe vastu, miks mitte," ütleb Jüri. 

Samal teemal

Esimese proovi teeb ta telemajas homme. Praegu ravib ta kodus kuskilt külge hakanud külmetust. "Reedel on esimene proov, siis laupäeval ka ja rohkem muud polegi. Ütlen seal kümne sekundi jooksul kaks rida lauseid ja nii ongi," muigab ta. Kas Pootsmann juba harjutab kodus usinalt põhilist repliiki: "Hello, Kiiev, this is Tallinn calling!" ("Tere Kiiev, Tallinn helistab!")? "Ei ole veel harjutanud, tegelen sellega homme," naerab ta. 

Jüri ütleb, et hääletamine on ju üks osa suurest finaalist ja paljude jaoks ka kõige põnevam. "Muidugi võtan seda väga tõsiselt."

Seda, mida Jüri miljonite televaatajate silme ees kannab, ta veel ei tea. "Võtan laupäeval paar kostüümi kaasa ja vaatame, millise me siis välja valime. Hetkel pole midagi kindlat."

Soovime Jürile kiiret paranemist ja head esinemist finaalis!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee