Inimesed

"Väikeste hiiglaste" kuldsuu ema: "Eesti rahvas kuuleb ja näeb veel Oliveri!" (44)

Keit Paju, 11. mai 2017 04:00
TALENT: Ehkki saade on läbi, ei tasu Oliveri fännidel suuri kurbusepisaraid valada. Andeka poisi ema kinnitab, et me veel kuuleme Oliverist.Foto: Martin Ahven

Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus selle kevade armsaim teleprojekt "Väikesed hiiglased". Võitjaks kuulutati Inese Imeliste meeskond, kes saab auhinnaks 10 000 eurot. Inese Imeliste tiimi säravaim täht on kindlasti minitalent Oliver, kes kohe televaatajate lemmikuks sai. Oliveri ema lubab, et poisi tähelend ei piirdu ainult selle saatega ja televaatajad näevad teda kindlasti veel!

"Väikeste hiiglaste" finaalsaates osalesid Danieli Dream Team ja Inese Imelised. Oliver sai finaalsaates proovida näitlejatööd, mängides oma lemmikosa: lavastusest "Armastus kolme apelsini vastu" tuntud Pantalonet. Roll tuli poisil nii hiilgavalt välja, et kohtunik Ott Lepland nimetaks aasta meelelahutajaks just Oliveri.

Oliveri ema Reet Kõvask (ümmargusel pildil), kes igas saates Oliverile koos tema õega kaasa elas, ütleb, et saate võit tuli neile suure üllatusena. "Täpselt nii nagu igale teisele televaatajale," räägib ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31.05.2017
Ines on mures "Väikeste hiiglaste" staari Oliveri pärast: inimesed ei anna endale aru, et tegemist on lapsega!
08.05.2017
VIDEOD JA GALERII | Talendisaate "Väikesed hiiglased" võitsid Inese Imelised!
07.05.2017
"Väikeste hiiglaste" finaal: televaatajate hääletus otsustab võitja!
11.04.2017
"VÄIKESTE HIIGLASTE" KANGELANE: pillimäng ja laulmine aitab isa surmast üle saada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee