Tele

"Naabrist parem" kristlased Aleksandr ja Kristi: lapsed pole ristitud – usk on isiklik asi!  

Toimetas Keit Paju, 10. mai 2017 14:38
Foto: TV3
"Naabrist parem” tänane osa piilub kaugemale ja vaatab, millega tegelevad meie naabrid neil haruldastel hetkedel, kui nad remonditööst vabad on.

 

Saame teada, kus peidab end Ida Isabeli ja Rein-Eriku südamepaik ning üllatuslikult tuleb välja, et Rein-Erik oli kunagi neetidega metal-poiss. Näeme ka erilist kohta, kus Rein-Erik Isabelile esimest korda armastust avaldas.

 

Siim-Sten üllatab kodus kõiki lähedasi isetehtud maitsva kringliga. Saame teada, miks ei saanud Siimust tantsija nagu vennast Ott-Sander Palmist.

 

Getter Jaani ja Ott-Sander Palm hoiavad pöialt pisibeebiga perele! Vaata intervjuud:

 

Kristlased Aleksandr ja Kristi on andnud oma lastele usu osas vabaduse.

 

“Me oleme küll kristlased, aga meil pole lapsed ristitud. Lapsed otsustavad ise, sest usk on isiklik asi. Nad käivad meiega koos juba sünnist saati koguduses, pühapäevakoolis. Palvetamine on elu osa. Isegi siia saatesse tulles tõesti palume, et jumal juhiks, sest me ei tea, kas see on õige otsus või mitte,” sõnas Kristi.

 

Vaata videolugu kristlastest:

"Naabrist parem" on eetris täna kell 20.00 TV3s! 

Samal teemal

21.03.2018
FOTOD | "Naabrist paremas" lähevad võistlustulle hipsterid, Tinderi-paar, kalevipoeg ja Soome piiga ning Saare kärgpere
26.06.2017
KODUSAATE TUNNETEROHKE LÕPP: "Naabrist parema" võitnud Jana ja Siim-Sten tahavad järgmise kuu alguses võidukoju sisse kolida
22.06.2017
ÕHTULEHE VIDEO | "Naabrist parem" kristlased Kristi ja Aleksandr jäid korteriga rahule: me ei pannud sinna laminaati ega mingeid sünteetilisi asju!
07.06.2017
"Naabrist parem" Rasmus: "Egle ei sobi üldse sisekujundajaks!"