Tele

Popstaar Bebe Rexha räägib Kerlist: "Ta on cool!" 

Televeeb, 10. mai 2017 09:29
Bebe RexhaFoto: pressimaterjal
Popmuusikasaatel “Weekender” õnnestus Amsterdamis intervjueerida popstaar Bebe Rexhat. Suureks üllatuseks selgus, et Bebe teadis Kerlit ja sedagi, et lauljatar on pärit Eestist!

Bebe Rexha: "Ma tean, et Kerli on Eestist. Mulle meeldivad tema kostüümid ja arvan, et ta on väga lahe. Ma tean, et ta kirjutas laulu "Skyscraper" ja et ta on ka laulukirjutaja, mida ma tema juures väga hindan. Soovin talle edu!" 

27-aastane Bebe Rexha on maailma teadvusesse jõudnud alles paaril viimasel aastal, tegelikult on ta aga muusikatööstuses laulukirjutajana endale teed rajanud juba terve dekaadi. See albaania päritolu New Yorgi tüdruk on ehe näide sellest, et visa töö ja sihikindlusega on võimalik oma unistused täide viia.

Ta on laule kirjutanud artistidele nagu Eninem, Rihanna, David Guetta, Selena Gomez, Nick Jonas. 2016. aastal vallutas ta aga koos räppar G-Eazy’ga kogu maailma raadiote eetrid ja edetabelid lauluga "Me, Myself & I", järgnes hitsingel koos Martin Garrixiga "In The Name Of Love" ja sooloalbum "All Your Fault: Pt. 1".

Vaata intervjuud lauljatariga siit:

Täispikk intervjuu Bebe Rexhaga on “Weekenderis” juba sel neljapäeval kell 23.35 TV3s!

Samal teemal

10.04.2020
Bebe Rexha avaldas fännidele oma iluvea ning jagas nippe selle varjamiseks
16.04.2019
Bebe Rexha on bipolaarne
22.01.2019
LIIGA PAKS! Disainerid keelduvad nr 38 rõivaid kandvat Bebe Rexhat riietamast
19.06.2017
Weekend festival toob lavale artiste 2,1 miljoni euro eest!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee