Inimesed

Liisi Eesmaa sai emaks: lapsel veel nime pole, hea tervis on esmatähtis (6)

Katharina Toomemets, Maily Mau, 9. mai 2017 12:13
Foto: instagram.com/liisieesmaa
Moelooja Liisi Eesmaa jagab Instagramis imearmsat pilti oma vastsündinud pojakesest. Tema ja elukaaslase Madis Ligema poeg nägi ilmavalgust 7. mail.

Kui Liisi veel beebiootel oli, vihtus ta kõvasti tööd teha veel suure kõhugagi ning nägi sealjuures imekaunis välja. Elu24-le antud intervjuus on Liisi öelnud, et ta tahab oma lapse kindlasti integreerida seltskonda ning paljastas, et nime osas vaatavad nad muistsete ja väega nimede poole, mainides ägedaid nimesid nagu Tuul, Torm ja Õnnelemb. 

Samal teemal

Instagrami pildi juures on ka märksõna thunderstorm, mis tähendab äikesetormi. Siinkohal võib ainult oletada, et Liisi poeg sai just mõne sellega haakuva nime või näitas ehk juba esimestel eluminutitel äikesetormi laadset iseloomu.

Õhtuleht sai kätte ka Liis enda. "Uus ilmakodanik on prints, kuid nime pole veel valitud," ütleb Liisi, et nimi polegi tema jaoks esmatähtis. Kõige olulisem on siiski see, et lapse tervis oleks hea. Sünnitus kulges Liisi sõnul nii ja naa. "Üldiselt kenast. Oli alles kogemus," naerab Eesmaa. Praeguseks on ta sünnitusest kenasti taastunud ja tunneb end hästi.

Õhtuleht soovib asjaosalistele palju-palju õnne ning mõnusat koos kasvamist!

Samal teemal

16.02.2018
TV3 VIDEO | Moelooja Liisi Eesmaa ekstreemsed seiklused Aasias pisipoeg Kuuga: ma olin väsinud ja täiesti sodi!
22.04.2017
Liisi Eesmaa: "Ämmaemand oli stardivalmis Tallinnas, aga mina sünnitasin hoopis Tartus!"
08.02.2017
LIISI EESMAA NAISTEPÄEVAST: kanna rõivast, milles tunned end võitmatuna
17.00.2017
BEEBIBUUM? Uusi lapseootusteateid aina tuleb!