Inimesed

Maailma paksima naise õde süüdistab arste valetamises (16)

Triin Tael, 5. mai 2017 04:00
ARST VALETAS KAALULANGUSE KOHTA? 500kilose egiptlanna Eman Abd El Aty õde Shaimaa, kes poseeris veebruaris enne lõikust dr Lakdawalaga rõõmsalt koos, pritsib nüüd arsti pihta tuld ja tõrva.Foto: AFP / Scanpix

Paar nädalat tagasi kinnitasid Mumbai arstid, et olid teinud maailma kõige paksemale naisele maovähenduslõikuse. Selle tulemusel olevat 500kilone egiptlanna kaotanud paari kuuga poole oma kehakaalust. Kuid Eman Abd El Aty õde süüdistab tohtreid valetamises ja patsiendi elu ohustamises. 

Egiptlanna Eman Abd El Aty polnud oma pooletonnise keha tõttu 25 aastat koduseinte vahelt välja pääsenud. Tagatipuks oli ta lapsena üle elatud insuldi tagajärjel ühest kehapoolest halvatud. Lõikus Mumbai Saifee haiglas toimus BBC Newsi teatel kaks kuud tagasi. Eelmisel nädalal kuulutasid Mumbai arstid, et Eman on tänu maovähendusoperatsioonile juba 250 kilo kergem. Ees pidi seisma uuring ajurabanduse põhjuse uurimiseks. Ühtlasi pidi Emanist kuu aja pärast saama uue rasvumisravimi katseisik.

Kuid esmaspäeval alustas Emani õde Shaimaa Selim arstide vastu rünnakut. Ta avaldas sotsiaalmeedias lühikese video, milles väitis, et õde pole alla võtnud nii palju, nagu tohtrid väidavad. Ta lisas, et Eman pole endiselt suuteline end liigutama ega rääkima. "Ta [lõikust juhtinud dr Muffazal Lakdawala] ei kaalunud Emanit enne ega pärast," väitis Shaimaa BBC Newsile. "Kui tal on tõendeid kaalukaotusest, näidaku meile "enne ja pärast" videot."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.02.2019
400 kilo kaalunud reality-täht suri vaid 29aastasena
30.11.2018
Maailma paksim teismeline võttis 7 kuuga 100 kilo alla!
26.09.2017
Kas maailma paksima naise tappis maovähenduslõikus?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee