Üritused

Mart Normet: proovime Koit Toomele veel kostüüme selga (26)

Katharina Toomemets, 4. mai 2017 04:00
PÕNEV LAHENDUS: Nagu "Eesti laulu" finaaliski, projitseeritakse ka Eurovisionil Koidu ja Laura näod nende taha seinale. Euroblogi Wiwibloggs blogijad kiitsid selle lahenduse heaks ja ütlesid, et see näeb välja äge ja kallis.Foto: Andres Putting / EBU

"Kindlasti hakkab kõigile kohe silma see, et proovisime Koidule erinevaid riideid selga. Täna tal polnud õiged riided, alles proovime, mis värvi ja materjali mõttes paremini läheb," paljastab Eesti eurodelegatsiooni juht Mart Normet eilse lavaproovi esimesi tulemusi.

Mart räägib Õhtulehele, et esimene proov on esimene proov ja muudatusi tuleb ikka ette. "Selles mõttes läks huvitavalt, et meile anti laval natuke rohkem aega, kui oli planeeritud. See number on visuaalselt väga keeruline, et kõik positsioonid paika saada," sõnab ta. "Meil pole laval erilist koreograafiat. Tantsu ei toimu, aga on hästi palju täpset liikumist – püüame Laurat ja Koitu ikka visuaalselt lahus hoida ja see, kuidas nad täpselt liiguvad, tuleb panna paika," ütleb delegatsioonijuht, et katsetamine võtab alati aega. Lauluproov läks aga ülihästi. "Oleme heli ja kõigega tohutult rahul. Meil on ilmselt sel aastal ühed tugevamad lauljad," kiidab Normet.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.05.2017
INTERVJUU JA FOTOD KIIEVIST | Mart Normet: teine lavaproov läks paremini kui esimene ja nüüd võiks juba võistlema minna
05.05.2017
VIDEO | Koit Toome vallutas "Veronaga" Ukraina ekspresidendi haruldase klaveri
04.05.2017
Laura saab poolfinaaliks pähe suured lokid, mille sisse mikrofonisaatja peita
03.05.2017
INTERVJUU KIIEVIST | Mart Normet: Koidul polnud täna õiged riided, proovime veel värve ja materjale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee