Tele

"Naabrist parem": kõigil on abilised, aga miks on pesamunad Ida Isabel ja Rein-Erik üksi jäetud?  

Toimetas Keit Paju, 3. mai 2017 11:25
"Naabrist parem" kolmas saadeFoto: TV3
"Naabrist parem" on jõudnud kolmanda osani ning ette võetakse vannitoad. Kõigile naabritele tuleb appi kas hea sõber või professionaalne töömees, ent üks paar on jäetud üksi.

Vannitubade nädal algab väga raske mõttetööga, sest plaadivalik võtab naabritel silme eest kirjuks. Jana ja Siim-Sten ei suuda valida, kas võtta looduskivi või hoopiski peenet vuukimistööd vajav mosaiikplaat. Noored ei jõua ühisele otsusele – kas siinkohal tekib ka esimene tõsisem lahkheli?

Meikarite peres on naised võimust võtnud - Aleksandr otsustab, et hoiab parem oma pere naistest eemale ning laseb neil plaadid ise välja valida.

Kuid plaatide valimine pole ainus raske katsumus – kuidas peaks plaatimist alustama? Kas võtta appi Google, abivalmis sõber või tellida teenus hoopiski proffidelt?

Perekond Meikaril veab, sest neid on abistamas Bauhofi töömees. Eglele ja Rasmusele tõttab appi hea sõber. Siim-Sten üllatab Janat ning kutsub appi Rapla ettevõtte Plaadisheffid, kuid Isabel ja Rein-Erik peavad ise hakkama saama.

Kuidas mõjub teiste edumaa saate pesamunadele? Eriti veel olukorras, kus on neil juba üks ohtlik punane rosett. Tundub, et neid jälitab ebaõnn.

Vaata videot Ida Isabeli ja Rein-Eriku ebaõnnest: 

"Naabrist parem" on TV3 eetris juba täna, kell 20:00. 

Samal teemal

21.03.2018
FOTOD | "Naabrist paremas" lähevad võistlustulle hipsterid, Tinderi-paar, kalevipoeg ja Soome piiga ning Saare kärgpere
22.06.2017
ÕHTULEHE VIDEO | "Naabrist parem" pesamunad Ida Isabel ja Rein-Erik: "Meie jaoks on võit see, et kodu on valmis ja varsti saab ehk oma koju sisse kolida igal juhul!"
07.06.2017
"Naabrist parem" Rasmus: "Egle ei sobi üldse sisekujundajaks!"
01.06.2017
GALERII | "Naabrist parem" žürii vihastas osalejad välja!