THE GREATEST LOVE OF ALL: Värske dokumentaalfilm annab mõista, et Whitney Houstoni uimasti- ja alkoholi­sõltuvus süvenesid, kui ta jäi ilma oma elu armastusest, kauasest sõbrannast Robyn Crawfordist.Foto: Vida Press
Triin Tael 3. mai 2017 04:00
Värske dokumentaalfilm kinnitab kuuldusi, et Whitney Houstonil oli sõbratariga armusuhe.

Värske dokumentaalfilm kinnitab kuuldusi, et Whitney Houstonil oli sõbratariga armusuhe.

Eelmisel nädalal esilinastus mainekal Tribeca festivalil uus dokumentaalfilm "Whitney: Can I Be Me", mis võtab luubi alla ammuse kuulduse – traagiliselt vara lahkunud lauljanna biseksuaalsuse. "Robyn oli Whitney rahusadam. Whitney leidis tema juurest turvatunnet ja tröösti," ütleb filmis Houstoni kauane sõber. 

Briti leht Daily Mail väitis juba pärast Whitney Houstoni (1963–2012) surma, et staari allakäik sai alguse, kui tema assistent ja väidetav kallim Robyn Crawford tema elust lahkus. Paljude lähikondlaste väitel võis just nimelt Robyn olla lauljanna elu armastus. Kuid Whitney olnud oma renomee säilitamise nimel sunnitud kallimast loobuma. Talle avaldanud survet ka pereliikmed ja kirik. Staar abiellus laulja Bobby Browniga, kuid õnnetus ja tormilises kooselus olevat süvenenud Whitney alkoholi- ja uimastisõltuvus, mis väidetavalt said alguse juba 1980. aastate lõpul. 

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon