Inimesed

EKSKLUSIIVNE VIDEOINTERVJUU JA GALERII | Annely Peebo Anu Saagimile: ma ei käi Eestis laulmas raha pärast, tahan lihtsalt sugulasi ja sõpru näha (70)

Anu Saagim, 3. mai 2017, 04:00

Päikesepaistelisel pühapäeva pärastlõunal vallutas oma energia ja säraga Tallinna lennujaama Eesti tuntuim naisooperilaulja, juba kakskümmend viis aastat Viinis elanud Annely Peebo (45) ja tema beebi Ramses (6 kuud). Saabuti juba sel neljapäeval toimuvale Tallinna Filharmoonia hooaja pidulikule lõppkontserdile, kus metsosopranil kandev roll. Väsimusest polnud märkigi, kuigi Annelyl oli olnud eelmisel õhtul etendus, mis lõppes südaöö paiku ja varajane äratus, et olla 7.30 lennujaamas. 

Annely Peebo võtsid Tallinna lennujaamas soojalt vastu dirigent Risto Joost, Tallinna Filharmoonia kommunikatsioonijuht Riina Luik, bravuuritar Anu Saagim ja lumivalge Jaguar. 

Uhke auto kruiisis diiva Radissoni sviiti, suur café latte turgutuseks, välkkiire intervjuu, järgi sai proovitud ka primadonna sulgpehme voodi ja vastu võetud õnnitlused kingitused hotelli juhtkonna poolt. Milline kadestamisväärselt glamuurne elu! 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

6. august 2017, 10:51
VIDEO | BIRGITTA FESTIVAL Ariel Klas: peale kalli Eri lahkumist on mul palju üksindust
5. august 2017, 00:38
PILDIGALERII | Birgitta Festival avas taas oma suursuguse eesriide Pirita kloostri varemetes
8. mai 2017, 20:34
TV3 VIDEO | Kellele hoiab Eurovisionil pöialt Annely Peebo?
5. mai 2017, 17:13
FOTOD | Elu parimas vormis Annely Peebo esines Tallinna Filharmoonia hooaja lõppkontserdil

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee