Üritused

Selgusid Eesti esindajad Eurovisioni žüriis (16)

Õhtuleht.ee, 29. aprill 2017, 20:51
RASMUS RÄNDVEE Tags: Eesti LaulFoto: Martin Ahven
Täna avaldati Eurovisioni koduleheküljel žürii liikmed, kes lisaks telefonihääletusele lauludele punkte jagavad. Igast osavõtjast riigist on žüriis 5 liiget.

Eestit esindavad selles pikas nimekirjas seekord teleprodutsent Olavi Paide ning lauljad Rasmus Rändvee, Getter Jaani, Jakko Maltis ja Marju Länik.

Samal teemal

Žüriiliikmed vaatavad üheskoos otsepildis ära poolfinaalide ja finaali peaproovid. Nende tööd kontrollivad notarid ja EBU vaatlejad, kindlustamaks, et hääletus käib lauluvõistluse reeglite järgi. Iga žüriiliige paneb kõik esitused paremusjärjestusse, välja arvatud oma riigi oma.

Žüriiliikmeks ei saa päris igaüks, neilegi on ette antud omad reeglid. Näiteks ei tohi inimene viimase kahe aasta jooksul žüriis olla olnud, hääletuspäeval peab liige olema vähemalt 16aastane, liikmed ei tohi olla osaleva ringhäälingu liikmed, nad peavad olema seotud muusikatööstusega ning enda esindatava riigi kodanikud. Samuti ei tohi žüriiliikmed kuidagi olla seotud ühegi osaleva laulu ega esitajaga.

16 KOMMENTAARI

õ
õudukas 30. aprill 2017, 13:29
Ma arvan, et tõsised muusikud ei taha ennast narriks teha. Mida see Rasmus ja Getter-totter teavad maailma muusikast. Maltis ja Länik ehk kuidagi sobi...
(loe edasi)
a
appi 30. aprill 2017, 11:17
Nii piinlik millised inimesed on züriis. Mida teavad näiteks Rasmus Rändvee või Getter Jaani muusikast, nad võiksid esmalt laulma õppida.
Loe kõiki (16)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee