Inimesed

ARMASTUS TÖÖPOSTIL? "Padjaklubi" iluduse Grete Kleini uus kallim on sarja produtsent? (11)

Katharina Toomemets, 27. aprill 2017, 04:00
UUS PAAR: Sahistatakse, et näitlejakaunitar Grete Klein on leidnud uue kiindumuse töökaaslase näol. Nimelt on Elu24 valduses pildid, kus Grete musitab salapärast meest, kes Õhtulehe andmetel on «Padjaklubi» produtsent Ergo Kuld. Foto: Tiina Kõrtsini

Mõni päev tagasi kirjutasid meediaväljaanded, et seriaalikaunitar Grete Klein on ilmselt lahku läinud oma politseinikust elukaaslasest. Avalikkuse ette jõudsid ka fotod, kus Grete on uue mehe embuses. Õhtulehe andmetel on see mees produtsent Ergo Kuld.

Kahtlused, et Grete ja tema politseinikust elukaaslase Pirko teed on lahku läinud, tekkisid õhku möödunud nädalavahetusel, kui teravsilmad lappasid Eesti Instagrami kuninganna Grete Kleini sotsiaalmeedia kontot ning avastasid, et sealt on kadunud kõik ühised pildid Pirkoga. Mõni aeg tagasi oli ta elukaaslasega koos postitanud kauneid puhkusepilte.

Publiku andmetel on Gretet juba mõni aeg tagasi nähtud ringi möllamas uue kallima seltsis, Elu24 toimetusse laekusid aga kaadrid Gretest ja salapärasest mehest. Ühel pildil on Gretet näha kaamerasse vaatamas, teisel aga salapärast meest musitamas. Õhtulehe toimetusse on tulnud info, et tegu on Eesti ühe andekaima mehe, produtsent Ergo Kullaga. Ja tõesti, pilte lähemalt silmitsedes võib mehes Ergo ära tunda küll. Kui Ergo ja Grete teineteist tõesti leidnud on, võib arvata, et see juhtus tööpostil. Näitleb Grete ju ühes Eesti populaarsemas komöödiasarjas "Padjaklubi", mille produtsent Kuld on.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11. oktoober 2018, 10:46
„Padjaklubi“-beebi tulekul! Grete Klein ja Ergo Kuld saavad lapse
30. juuni 2018, 14:31
Grete Klein ja Ergo Kuld kolisid kokku
6. jaanuar 2018, 12:59
KAUA SEMMINUD TELEPAAR: Grete Klein ja Ergo Kuld panid FBs leivad ühte kappi
2. oktoober 2017, 12:18
KUUM! Grete Klein jagab sotsiaalmeedias endast ja kallimast seksikat pilti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee