Inimesed

Anu Saagim: Kertu, ole valmis töötama ööpäev ringi! (2)

Katharina Toomemets , 26. aprill 2017 04:00
Anu SaagimFoto: Tairo Lutter / Postimees
"Ära kindlasti ole nagu mina, sest teist Saagimit ei ole ega tule. Jää enda liistude juurde ja tee seda tööd südamega 24/7!" Just sellise soovituse annab uuele Elu24 peatoimetajale Kertu Jukkumile tema eelkäija, bravuuritar Anu Saagim.

Seda, mida Anu edasi hakkab tegema, on endiselt mõistatus. "Seda näitab ainult aeg!" ütleb ta oma tuleviku kohta. "Elu24s muutub seltskond praegu täiega. Kindlasti paneb Kertu seal oma meeskonna kokku. Soovin talle kogu südamest edu."

Samal teemal

Mis oli Elu24 juhtimise juures kõige raskem? "Igas meelelahutusväljaandes pead arvestama, et oled kogu aeg tööl – hommikul, õhtul, öösel, puhkusel ja reisil olles. Sa pead olema alati valmis, kui kärgatab pauk või tuleb pommuudis. Ei tule kõne allagi, et sa jätad selle kajastamata," teab ta.

Anu sõnab, et kui inimesed on jäänud haigeks, nende tööpäev on läbi või on juhtunud midagi muud, siis vastutab peatoimetaja selle eest, et kõik tähtsad uudised saaksid kajastatud. "Sa ei saa pärast näidata näpuga, et oih, mul jäi töötaja haigeks. Sul on kogu aeg telefon sees, teine silm vaatab meile, sa ei maga-söö-joo. Oled kogu aeg rindejoonel, heas mõttes sõjas."

Anu sõnab, et kõige suurem eksiarvamus peatoimetaja töö kohta on see, et tegemist on väga glamuurse ametiga. "Arvatakse, et sa oled glamuuriürituste kuninganna. Oled küll alati igal pool, kuid see on väga osav silmamoondustrikk – sa käid ja näitad end üritustel korraks ära, aga siis oledki läinud."

Anu muigab, et ta vaatab praegu tagasi ja mõtleb isegi, kuidas ta suutis korraga igal pool olla.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee