Inimesed

Grete Klein läks politseinikust elukaaslasest lahku? (44)

Õhtuleht.ee, 23. aprill 2017, 13:38
Foto: LAURA OKS
Sotsiaalmeedia näitab tänapäeval inimeste kohta päris palju ning sealt on võimalik nii mõndagi välja lugeda. Näitlev kaunitar Grete Klein, keda ühtlasi võib pidada ka Eesti Instagrami kuningannaks, on Instagramist ära korjanud kõik fotod oma elukaaslase Pirkoga ja nii võib arvata, et noorte teed on lahku läinud.

Grete ja politseinik Pirko suhe tuli avalikuks aastal 2014. „Ta on hästi rahulik inimene, minu vastand selle koha pealt. Mulle pole kunagi meeldinud kontrolliv suhe. Et ma pean teadma täpselt, kus teine käib ja vastupidi, ja me peame alati minema kõikjale koos – pluss armukadedus... Mulle meeldib, kui teine inimene saab aru, et ta ei tohi ega saa kedagi omastada ega orjastada! Ma olen leidnud selle inimese ja nii palju, kui meil on koosolemise aega, me üritame seda nautida. Tavaliselt lebame diivanil, vaatame mõnda filmi või käime jalutamas, jooksmas,“ on Grete Kroonikas Pirkot kirjeldanud.

Samal teemal

Siis kolis Pirko Grete kesklinna lähedal asuvasse korterisse sisse, kuid aastal 2015 kinnitas Grete õhtulehele, et nad sisustavad kallimaga uut elamist. „Soetasime koos elukaaslasega uue ja suurema elamise meie lemmikkohta Nõmmele. Praegu ongi pooleli kodu oma käe ja maitse järgi kujundamine ja sisustamine,“ rääkis Grete toona. Enne oli Gretel väiksem korter, kuid naine kinnitas kaks aastat tagasi, et suuremasse koju ja rahulikku rohelisse piirkonda kolimine ei tähenda seda, et pere suurenema hakkaks. „Pisiperet ei plaani hetkel kindlasti. Kuna Nõmme on olnud minu sünnikoht ja kodu väga pikalt, siis hing tahtis siia tagasi. Elukaaslasele ka see koht väga meeldib. Hea, rahulik ja kodune paik,“ põhjendas Grete Nõmmele naasmist.

Vähe sellest, et Grete on kallimast Instagramist kõik pildid ära korjanud, on Publiku andmetel nähtud teda ringi liikumas ka uue mehe seltsis. Elu24 valduses on aga lugeja saadetud pildid, kus Grete on uue mehe embuses. Ühel pildil on Gretet näha kaamerasse vaatamas, teisel aga salapärast meest musitamas.

Varasemalt oli Grete paar personaaltreener Rauno Rikbergiga. Gretest ja Raunost sai paar aastal 2012. Järgmise aasta aprillis tunnistas Grete, et ta süda on tõesti hõivatud. "Oma praeguse kallimaga kohtusin ma väga tavatus kohas – allergoloogi kabineti ukse taga," pihtis ta. "Pärast seda kohtusime juhuste ja saatuse tõttu veel paaril korral, kuni lõpuks võttis ta julguse kokku ja kutsus mind välja." 2014. aasta aprillis märkisid mõlemad end aga Facebookis vallaliseks ja võtsid maha kõik ühised pildid. Kommentaare lahkumineku teemal nad ei jaganud.

Õhtuleht pöördus kommentaari saamiseks ka Grete enda poole.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee