Foto: UA:PBC
Katharina Toomemets 22. aprill 2017 15:13
Juba nädala pärast lähevad Kiievis rahvusvahelises näituste keskuses käima tänavuse Eurovisioni lauluvõistluse esimesed proovid. Selle eelduseks on muidugi valmis lava ja täna avaldatigi värskeimad pildid sellest.

Ukraina rahvusringhääling UA:PBC näitab, milline lava on. Produtsent Christer Björkman usub, et kõike meeldejäävam osa lavast saab olema lava keskel rippuv nii-öelda lühter, mis koondab kokku seitse erinevat tehnilist võimalust ja need kõik kokku moodustavad lühtri kuju. "Me kutsume seda Šveitsi noaks, sest sel on nii palju tehnilisi võimalusi."

Foto: eurovision.tv

Sel aastal on laval 1000 ruutmeetrit LED-ekraane, 258 kõlarit, 212 mikrofoni, 48 leegiheitjat, 61 kilomeetrit kaableid ainuüksi valgustuse tarbeks. Lakke on riputatud 212 tonni tehnikat ja kõik see mahutatakse ära 230 veoautosse. Kolme saate otseülekande õnnestumise eest vastutab 220 inimest. 

Foto: UA:PBC

Tänavu maikuus Kiievis kerkiv eurolava iseloomustab tänavust hüüdlauset, milleks on “Tähistame mitmekesisust”. Hüüdlauset toetab logo, millel on kujutatud Ukraina traditsioonilist helmeskaelakeed, mis kannab nime Namisto. Lavakujunduse autor on Florian Wieder, kelle loodud on eelmise kolme võistluse ideed. Tänavune lava sümboliseerib seda, et Ukraina on maikuus Euroopa keskpunkt. Selline lava võimaldab fännidel olla esinejatele võimalikult lähedal.

Eesti esindajad Koit ja Laura oma looga "Verona" astuvad lavale Eurovisioni teises poolfinaalis 11. mail ning esineb eelviimasena. 

Samal teemal

Kommentaarid  (17)

Kõigile vingujatele... 23. aprill 2017 08:54
Eesti laul on hea aga ta ei pea ju kohe võitma!Aina kommenteerite, et ei saa esimeseks,Meie esinejad on tublid ja ilusad!Ärge vinguge nii palju! NAUTIGE!
Ants Rannula 23. aprill 2017 08:08
Nii "odava" kleidiga ikka esikohta ei saa.
Kkk 23. aprill 2017 09:09
Kleit kleidiks, selle hinnalisusega ei raba enam kedagi, kui ainult Laura suudaks oma lainetamist kontrolli all hoida. Kuulata suuda, vaadata mitte ... nagu minu lapsele lasteaias öeldi, kui laval pidi luuletust lugama: "pane need käed siis taskusse, kui nendega midagi peale ei oska hakata!" Laura kipub oma lavalise liikumisega üle võlli minema ja see oluliselt kehvendab muljet kahjuks. Kõik muu on ok ja ma väga hoian neile pöialt, väga eurolik lugu :)
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS