Inimesed

Kertu Jukkum: lahkun TV3st omal soovil (28)

Katharina Toomemets, 22. aprill 2017 04:00
Kertu JukkumFoto: Laura oks
Praegu tundub olevat tõeline muutuste aeg – tuntud näod lahkuvad organisatsioonide eesotsast ja pole selge, kuhu nad edasi suunduvad. Pühapäeval sai selgeks, et TV3 avalike suhete kohalt lahkub Kertu Jukkum, esmaspäeval tuli aga pommuudis, et oma kohalt läheb ära ka Elu24 peatoimetaja Anu Saagim!

Anu Saagim ütles, et ta on juba mõnda aega Postimehes õnnetu. Kertu polnud seni aga oma lahkumise tagamaid avanud – Elu24 küsis oma artiklis, kas Kertu sai kanalist sule sappa, kuid tagatubades sahistatakse, et talle tehti parem pakkumine. Õhtuleht uuris, kas Kertu läheb ise TV3 ridadest ära. "Jah, ma lahkun TV3st omal soovil. Rohkem ma praegu seda teemat kommenteerida ei saa," ütleb ta. Mine tea, äkki tehti hoopis põnevad vangerdused ja Kertust saab uus Elu24 peatoimetaja? Ootame igatahes põnevusega uusi uudiseid.

Selle aasta algul muutis Power aga oma programmi ja Kertu pidi raadiotööga hüvasti jätma. "Äri on äri ja eks programmimuutusi tuleb raadioilmas ikka ette," kommenteeris kanalis üle kolme aasta töötanud Kertu Jukkum ajakirjale Kroonika erilise kahetsuseta.

"See teekond on olnud privileeg ning on ühtlasi teinud minust väga õnneliku inimese. Vahel on programmimuutused aga vältimatud ja sellega seoses alates veebruarist minu häält Power Hit Radiost enam ei kuule."

Alles paar nädalat tagasi tuli Kertu, kes on teada-tuntud hulkuvate loomade päästja ja kaitseingel, TV3s välja uue saatega "Loomasõber Kertu".

Jukkum kinnitab, et see saade jätkub kenasti. Mis Kertust aga edasi saab, seda näitab aeg.

Samal teemal

26.04.2017
Kertu Jukkum asub tööle portaalide Elu24 ja Limon peatoimetajana