Inimesed

Helgi Sallo ja Katrin Karisma: oleme ühtemoodi huumorisoonega ja meie naljad on sellised, et paljud ei saa aru – "issand jumal, mismoodi nad üksteisega räägivad!" (10)

Aigi Viira, 22. aprill 2017, 04:00
PAAR PARAJAID: «Me oleme ühtemoodi huumorisoonega ja meie naljad on sellised, et paljud ei saa aru ning imestavad: issand jumal, mismoodi nad üksteisega räägivad!» kirjeldab Helgi Sallo suhtlusstiili Katrin Karismaga. «Nad ei mõista, et see on sõbralik nöök, me ei solvu üksteise peale sellest. Me teame, kuhumaani võib minna ja mida öelda.» Foto: Stanislav Moškov

"Kes oleks võinud arvata, et Hollywoodi kaks kõige vanemat moori lõpuks koos mängivad! Ma ütlesin ühele ajakirjanikule, et kui me üle 50 oleme, ei tähenda see veel, et meil parim enne möödas oleks!" nõndaviisi pahurdab diiva Bette Davis lavaloos "Hollywoodi filmitähed". Teeb seda Katrin Karisma kujul ja häälel. Tema vastas on laval Helgi Sallo, teise krehvtise primadonna Joan Crawfordina. Estonia teatri kaks endist esinäitlejannat on taas oma glamuuri õhkavas sõiduvees. Nagu vanasti.

Kui teatrist hollywoodlikku kostüümidraamat, sära ja glamuuri tahta, siis Helgi ning Katrini pärusmaaks olnud muusikalid ja operetid on õige paik, kust seda kõike leida. Luksuslikke õhtutualette on Helgi ja Katrin oma Estonia karjääri aegu kandnud nii tihedalt, et enam neil eblakate kleitide järele kihku pole. See on haihtunud. Sel lihtsal põhjusel, et nende kahe jaoks on sillerdavad kostüümid olnud eelkõige töö-, mitte pidurõiva staatuses. "Usun, et meil kummalgi pole enam vajadust kanda mingeid pikki tualette," arutleb Katrin.

"Oleme seda elu jooksul ju nii palju teinud ja see vajadus on ära rahuldatud. Seda enam on parem olla dressipükstes ja lihtne inimene!"

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21. august 2017, 00:52
Katrin Karisma: „Konkurents on konkurents, aga ega me siis Helgi Salloga üksteist vihanud!“
5. mai 2017, 04:00
700 OSA "ÕNNE 13": Helgi Sallo on mänginud Almat ka palavikuga, Allanist pidi saama peategelane
23. aprill 2017, 09:04
Haridus- ja teadusministeerium kutsub tunnustama õpihimulisi täiskasvanuid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee