Foto: TV3
Televeeb 21. aprill 2017 10:31

Absurdse komöödiaga vürtsitatud "Doktor Silva" saab täna otsa ning eetris on sarja viimane osa. Seriaal pakkus televaatajatele palju nalja, kuid muidugi leidus ka neid, kes sarja liialt tobedaks pidasid.

Sarja tegevus toimub väikese maakoha perearstikeskuses, kus vallandus kaos, kui uueks perearstiks tuli daam Tallinnast (Viire Valdma).

 "Doktor Silva" autorid on Martin Algus ja Ergo Kuld, kes on loonud ka menukad telesarjad "Padjaklubi", "Naabriplika" ning "Ment". 

Seriaaliga sai oma karjäärile lendu juurde ka Annika ehk Brigitte Susanne Hunt, kes teatas veebruaris, et otsustab sarjast lahkuda ning suunduda tööle Power Hit Radiosse.

"Sõbrad, mul on teile uudis - ma ei jätka pärast viiendat osa enam "Doktor Silva" projektis," teatas Hunt. Neiu sõnul ei olnud lahkumise taga tüli ega draamat, ta lihtsalt tahtis lihtsalt midagi uut proovida.

"Vabandan kõikide fännide ees, ent ma olen ikkagi Brigitte Susanne Hunt, mitte Annika," sõnas neiu, lisades, et näitlemine on miski, mida ta kindlasti katki ei jäta.

Sarja peategelast Dr. Silvat mänginud Viire Valdma sõnul on sarja näol tegu lihtsa doktoriseriaaliga, mida rahulikult ja lõõgastatult ja naeruga vaadata.

"Seriaali vaatamiseks tasub eelarvamused kõrvale lükata, kõik kahtlustused peast välja visata ja vaadata, kuidas näitlejad mängivad seda lahedat lugu, mille Martin Algus on kirjutanud. Mida kompleksivabam on vaataja, seda suurema elamuse ta saab," ütles Valdma Kuulutajale.

Sarjas tegid külalisrollid ka näiteks Ita Ever ja Tanel Padar.

Nüüd saab sari aga oma lõpu ning viimane osa on TV3 eetris juba täna õhtul. Vaata ja meenuta sarja algusaegu suurest galeriist ning anna kommentaarides teada, kas kurvastad sarja lõppemise üle!