Inimesed

200 OSA "PILVEDE ALL": näitlejad on mänginud ka jäises vees, nii et hing kinni (25)

Maily Mau, 19. aprill 2017 04:00
KOLM SERIAALIÕDE: Vasakult Mari (Elisabet Reinsalu), Kertu (Liis Haab) ja Piret (Inga Lunge), keda võib näha ka täna õhtul seriaali "Pilvede all" 200. episoodis. Muide, Inga Lunge ja Liis Haab on ka päriselus poolõed.Foto: Arno Mikkor

"Filmisime Roosta rannas Läänemaal stseeni, kus Indrek ja Mari saavad mere ääres kokku. Sinna oli sisse kirjutatud selline lugu, et Mari peab viskama riided seljast ja jooksma merre," meenutab näitleja Elisabet Reinsalu üht kõige äärmuslikumat võtet, mis tal on tulnud seriaali "Pilvede all" 200 episoodi jooksul läbi mängida. "Kui ma merre jooksin, siis tundsin, et midagi on valesti." 

Elisabet, kes kehastab seriaalis kolmest õest keskmist, kõige kangemat õde Mari, on tegelenud ujumisega lapsepõlvest saati, kuid nii halvasti kui tol päeval polnud ta end merevees veel tundnud. "Ainuke emotsioon oli see, et saaks tagasi ja ruttu-ruttu välja – aga võte käib ja pole võimalik, et jätad midagi katki. Viskan end siis sinna merre ja tunnen tõesti, et no matab hinge – nii hull lugu oli! Tegime selle võtte ära, jooksin tagasi, aga natukese aja pärast ütlesid mingisugused surfarid – kas te olete hullud, et jooksete vette? Mingisugune hoovus oli parajasti meres, et merevesi on kõigest seitse kraadi."

See ei jäänud Elisabetil kaugeltki viimaseks jäiseks supluseks. "Tuli ikka võtta mitu duublit ja lõpuks režissöör tuli sõudepaadiga meie kõrvale, kui meie pidime ujuma justkui imelises soojas suvises meres. Võttepäev lõppes sellega, et sõitsime Tallinna ja pidime uuesti merre jooksma. Natuke oli see vesi küll soojem, aga mitte oluliselt – võib-olla kaks kraadi." Stseene, kus on tulnud ennast ületada, on olnud Elisabeti sõnul seriaalis seitsme aasta jooksul palju.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.01.2018
INGA LUNGE VASTU „NELJANDA ÕE“ ESILINASTUST: „Olen veidi ärevil, sest seekord ei pea mu nägu ära mahtuma telekakasti sisse, vaid laiutab terve seina peal!“
17.04.2017
GALERII | Menusarja "Pilvede all" staarid tähistasid 200. osa ilmumist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee