Inimesed

Kalvi-Kalle raadios külas: "Saaks see jama juba läbi!" (1)

Katrin Helend-Aaviku, 17. aprill 2017, 04:00
OTSE-EETRIS: Saade, kus Helen (keskel) ja Kalvi-Kalle (paremal)üles astusid, jõudis kuulajateni neljapäeval.Foto: Alar Truu

"Kalvi-Kalle, miks sa oled legend?" küsib raadiosaatejuht üleöö tuntuks saanud noormehelt enne, kui hääled eetrisse lähevad. "Sest ma olen ainuke," vastab too. Meedia on küpsetanud uued staarid.

Kell saab kohe pool neli pärastlõunal ja TV3 majas on Power Hit Radio stuudiosse külalisteks kutsutud suhetesarjas "Prooviabielu" teineteist leidnud Helen ja Kalvi-Kalle. Tunduvad kenad noored inimesed. Meedia nimetab neid kangelasteks, staarideks, kuulsusteks. Osa televaatajaid on neid aga tembeldanud rumalateks ja tühisteks. Sellised on ka küsimused, mida inimesed on armastajapaarile otse-eetrisse saatnud – Kalvi-Kalle, kas said 300 euro eest auto? Helen, miks sa juuksed ära värvisid? Kalle, kas su mõistus driftib?

Magistrant Heleni ees laual on kaks suurt punast südamepatja ja Raplamaa noortaluniku käeulatuses Starteri pudel. "Tahate minust pilti teha? Kui raha maksate, siis võite ju teha," naksab viimane Õhtulehe fotograafile. Ilmselt naljaga.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21. mai 2017, 08:33
FOTO | Kalvi-Kallele kingiti sõiduk hoolimata juhiloa puudumisest
19. aprill 2017, 12:45
"Prooviabielu" neiud rääkisid suud puhtaks: saatemeeskonna soov oli meid täis joota, et me tülitseks ja nutaks
19. aprill 2017, 04:00
Kas Kalvi-Kalle tüssas fänne, kes tema heaks trahviraha kogusid?
17. aprill 2017, 19:53
Kas Kalvi-Kalle tüssas fänne, kes tema heaks trahviraha kogusid?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee