Tele

Naabrisaates asub Kivisaare kõrvale Keili Sükijainen 

Toimetas Marge Sillaots, 11. aprill 2017 13:51
Foto: TV3
Juba järgmisel nädalal alustab TV3s "Naabrist parema" järjekorras viies hooaeg, ent sel korral on Alari Kivisaare kõrval saatejuhi rollis telereporter Keili Sükijainen.

Hooaja avasaates näeme traditsioonilist võtmejooksu, mis on seekord eriti kiire ja pingeline, sest mängus on lisaks kahetoalistele kortertitele ka kaks kolmetoalist. 

Osalejate seas on nii noorpaare kui noori peresid ning nende tublisid lapsi. Puudu ei ole ka armsad koduloomad: kassid, koerad ning isegi rääkiv papagoi.

Samal teemal

Naabrid armastavad sel hooajal värve ja nii nende stiilid kui karakterid on väga erinevad. Sel hooajal näeme ka rohkem meisterdamist alates põnevatest seinamustritest ja lõpetades isetehtud mööbliesemetega. Pingutada tuleb rohkem kui eales varem, sest hooaja teises saates saab naabritele osaks uudis, mida keegi poleks osanud oodata.

Endine on Nõmme veerel asuv Kasekodu elurajoon, kuhu naabrid ka sel aastal oma kodusid rajavad. Samuti tõik, et oma unistuste kodu tuleb valmis teha vaid 10 nädalaga.

Juuni keskel otsesaates publiku poolt parimateks naabriteks valitud paar võidab aga kõige suurema auhinna. Nemad saavad oma kodu hinnast alla krõbeda sissemaksu summa − 16 000 eurot! Korterisse jääb ka kogu saate jooksul soetatud sisustus. Nii küündib auhind mitmekümne tuhande euroni.

"Naabrist parem" uus hooaeg alustab TV3-s kolmapäeval kell 20.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee