Tele

"VÄIKESTE HIIGLASTE" KANGELANE: pillimäng ja laulmine aitab isa surmast üle saada 

Keit Paju, 11. aprill 2017 04:00
UNISTUS TÄITUS: Väikese Ingmari südamesoov oli näha end teleekraanilt. Soov oli nii hirmus suur, et ta meisterdas papist televiisori, kuhu sisse ronis, et olla justkui päris televisioonis. Enam aga ei lähe mängutelerit tarvis, sest Ingmar saab end saates «Väikesed hiiglased» päris ekraanilt imetleda.Foto: Geidi Raud

Saate "Väikesed hiiglased" minitalent Ingmar Poll on säranud lavalaudadel oma naljakate Charlie Chaplini vuntsidega ja pannud televaatajad naerust vappuma oma vahvate ütlemistega. Saatesse tuli väike poiss lihtsal põhjusel – ta tahtis näha, kuidas ta telekastis välja näeb!

Ingmar on päevast päeva ümbritsetud talentide ja muusikaga, kuna tema ema Inga Arro töötab Georg Otsa muusikakoolis klaveriõpetajana.

Kui Ingmariga sinna intervjuud läksin tegema, oli poiss mind nähes ilmselgelt pettunud: "Aga kus kaamera siis on?" uuris ta ning oli veidi pettunud, kui ma talle intervjuu salvestamiseks kaasa võetud diktofoni näitasin. Õnneks oli kaamera kaasas fotograafil, kellele poiss lahkelt ja uhkelt poseeris.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11.05.2017
"Väikeste hiiglaste" kuldsuu ema: "Eesti rahvas kuuleb ja näeb veel Oliveri!"
09.05.2017
"Väikeste hiiglaste" finaalile elas kaasa keskmiselt 183 000 televaatajat!
08.05.2017
VIDEOD JA GALERII | Talendisaate "Väikesed hiiglased" võitsid Inese Imelised!
17.04.2017
GALERII JA VIDEOD | "Väikeste hiiglaste" ühiskavaga liitus ka kohtunik Ott Lepland

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee