Inimesed

Mart Sander: sarjas "Litsid" on kulukaim taastada ajaloolist eluolu (34)

Katharina Toomemets, 11. aprill 2017 04:00
HÄRRASTEMAJA NAISED: Sarjas "Litsid" kehastavad peaosalisi ehk härrastemajas töötavaid naisi (vasakult) Gerda Johnson, Jekaterina Novosjolova, Liisu Krass, Merle Palmiste, Lisette Pomerants ja Liisa Linhein.Foto: Mart Sander / Facebook

Mart Sander kogub Hooandja ühisrahastusportaali kaudu oma seriaalile "Litsid" raha. Mees soovib saada kokku 5000 eurot, mis on siiski vaid kübeke "Litside" eelarvest – seriaaliminuti hind on sedavõrd kallis. "Ajaliselt võib see summa katta vaid mõne minuti. Rohkem oleme mõelnud nii-öelda juhuslike kulutuste peale – võtete käigus selgub ikka, et kui oleks üks või teine asi, küll siis saaks parema tulemuse," seletab ta. 

Mart ütleb, et selliseid nii-öelda väikseid asju, mida võiks veel vaja olla, on nüüdseks kogunenud päris suure raha eest. "Kui neid veel koguneb, siis on meie eelarve lõhki." Seetõttu tuligi produtsent Tuuli Roosmal idee, et võiks Hooandja kaudu pisut raha koguda. "Nii saab sellest kodumaa juubelit tähistav tõeline rahva seriaal, kus igaüks võib tunda, et ta on mingil määral kaasa löönud."

Hooandjad, kes toetavad sarja vähemalt 500 euroga, võivad saada rolli ka telesarjas. Kingituseks võib saada sarja muusikaga CD, 1939. aasta ajalehe, kus sees hooandja nimi ja pilt, ajastu kostüümides fotosessiooni ning Mart Sanderi maalitud portree.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.01.2018
Mart Sander esitleb telesarja „Litsid“ suure stiilipeoga
10.11.2017
Mart Sander andis välja „Litside“ seinakalendri
26.09.2017
Mart Sander: otsisin „Litside“ võttepaika pool aastat, kõige raskem oli sõjaväemundreid leida
03.08.2017
KUULSUS KUTSUB KÜLLA | Mart Sander soovitab: kuhu minna Tallinnas?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee