Inimesed

ÕHTULEHE VIDEO | Eesti populaarseim blogija Mallukas uuest videoportaalist: ma ei pretendeeri uurivaks ajakirjanikuks olemisele (12)

Katharina Toomemets | Video: Alar Truu, 6. aprill 2017, 17:32
Eesti skandaalseim ja loetuim blogija Mallukas avas täna oma videoportaali melu.tv ning viis Õhtulehe limusiinisõidule, et rääkida, miks ta oma portaali tegi ja mida seal näha saab.

Mallukas ehk Mariann Treimann ütleb, et otsustas portaali tutvustada limusiinis, sest teab, olles ise olnud ajakirjanik, täpselt, kui igavad on kõiksugu tutvustus- ja pressiüritused muidu. 

Samal teemal

Mallukas ütleb, et tegi portaali seepärast, et ta tahtis saada Mart Sanderi sarja "Litsid", kuid ei saanud ja otsustas suures masendushoos, et teeb ise saate. "Mõtlesin teha "Suure M-i". Kuna ma teen koostööd inimestega, kes oskavad teha videosid ja neil oli mõlkunud mõte teha videoportaal, siis panime kaks asja kokku."

Esimene idee tuli Mallukal umbes jaanuaris ja täna melu.tv avati. "Kõik läks lepase reega, tehke kõik oma videoportaal!" julgustab Mallukas. Praegu näeb portaalis nelja saadet - naistesaadet "Suure M show", kaalusaade "Kaaluta olek", kus Erik Orgu annab näiteks nõu, kuidas kodus trenni teha. Olemas on rubriik "Mees vastab" ning ka ilunurk, kus jagatakse häid nippe meikimiseks.

Kuula videost, mida Mallukas Õhtulehele oma portaali kohta veel rääkis. Uut portaali uudista SIIT.

12 KOMMENTAARI

n
Naine 7. aprill 2017, 11:44
Tubli naine oled Mallukas!
Inimesed ärge vinguge, tehke ise või ärge lugege/vaadake, mida te vingute teiste üle.? M****gi pole teha w:)?
90% kommijatest on mingid vingurid vinku viinerid :D tüüpilised eestlased.
õ
ÕL on nagu TV3,samat saasta 7. aprill 2017, 00:19
tuleb nagu kraanist. haibitakse igasuguseid v.ä.r.d.e. ja muidu imelikke.
Loe kõiki (12)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee