Inimesed

"Kandsin sõrmust igaks juhuks alati kaasas, et sobival hetkel abieluettepanek teha." (11)

Helen Pentsa, 4. aprill 2017 04:00
ÕNNELIKUD: Paul Neitsov ei kõhkle, et just Brigita on õige inimene, kellega oma ülejäänud elu koos veeta.Foto: Instagram

"Plaanisin abieluettepanekut ikka mitu kuud, juba eelmise aasta lõpust oli see mõte," räägib kitarrist Paul Neitsov, kes märtsi algul lauljatar Brigita Murutariga kihlus.

Mees ei salga, et enne abieluettepaneku tegemist oli ta pisut hirmul. Seda enam, et tal on üks abielulahutus seljataga. "Tahtsin olla kindel, et tema on valmis. Iga mees kardab ilmselt seda vastust, mis sealt tuleb, kuigi enamasti, kui asi juba nii kaugele läheb, on see jaatav," räägib Paul. Mees ei kõhkle, et just Brigita on õige inimene, kellega oma ülejäänud elu koos veeta: "Jah, selles olen täiesti kindel."

Paul kirjeldab tähtsat päeva nõnda: "Oli vaba päev. Kuna olen samamoodi muusik, siis vabasid päevi on väga harva. Käisime ujumas ja mõtlesin, et õhtul võiks minna kohvikusse istuma. Igaks juhuks võtsin sõrmuse kaasa," sõnab ta. Mees paljastab, et sõrmust kandis ta juba pikemat aega endaga igal pool kaasas. "Igaks juhuks, et äkki tuleb õige hetk."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.07.2017
Paul Neitsov ja Brigita Murutar õnnistasid oma uue kodu privaatkontserdiga sisse
30.03.2017
PAUL NEITSOV ABIELUETTEPANEKU TEGEMISEST: kandsin sõrmust igaks juhuks alati kaasas
22.03.2017
BRIGITA MURUTAR tutvus kihlatuga kleiti seljast võttes
08.03.2017
VIDEO | Kitarrivirtuoos Paul Neitsov üllatas Õhtulehe naisperet

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee