Inimesed

VIKERRAADIO LEGEND: lehmad annavad piima ainult siis, kui kõrval mängib see jaam 

Jaanus Kulli, 3. aprill 2017, 04:00
ANNAB SUUNA: Suurt laevapööramist Vikerraadio peatoimetaja Riina Rõõmus ette ei näe. "Aga väike tüürimine ja tuunimine on igapäevane tegevus."Foto: Tiina Kõrtsini

"Meie Saaremaa korrespondent Margus Muld on teinud loo ühe saare põllumehega, kes kinnitas, et lehmad annavad piima ainult siis, kui kõrval mängib Vikerraadio," muigab täna esimest suuremat juubelit tähistava Vikerraadio peatoimetaja Riina Rõõmus.

Vikerraadio kuulajaskond on väga lojaalne, seda näitavad kõik uuringud. Kuulajaskonda on ligi 300 000 ja neist 200 000 kuulab Vikerraadiot iga päev. Selle arvuga lüüakse teisi kanaleid pika puuga. "Õnneks, kuigi nüüd peaks kolm korda üle õla sülitama ega tohiks kunagi selliste asjadega eputada," märgib Rõõmus.

Täiesti uue mõõtme on andnud Vikerraadiole ka internetiraadio. "Vikerraadio sünnipäeva veebilehel on maailmakaart, millel on näha, kes meid üle neti välismaal kuulavad (arv pole küll teada). Põhiliselt kuulatakse meid koduigatsuse leevendamiseks. Seega on ka välismaal elavatele eestlastele emakeelne raadio väga oluline," tõdeb Rõõmus. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31. august 2019, 00:01
Legendaarne raadiomees Vello Lään meenutab: „Nõukaajal võis ka täiesti objektiivse reportaaži eest eetrikeelu saada.“
4. aprill 2017, 04:00
Iff: Vikerraadiol on oma vaim nagu Tartulgi
3. aprill 2017, 10:07
VAHVA VIDEO | Kas Margitta Otsmaa, Cool D ja Alvar Tiisler suudavad püstitada maailmarekordi?
3. aprill 2017, 07:00
MÄLUMÄNG | Palju õnne Vikerraadiole, mis alustas Eesti Raadio II programmina 50 aastat tagasi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee