Saund

Marco üllitas taas uue muusikavideo!

STAARSTRIPPAR MARCO TASANE: "Hea massaaž on tihti parem kui seks." (31)

Õhtuleht.ee, 2. aprill 2017 20:12
Foto: Erakogu
Alles paar kuud tagasi tuli Tartumaa tuntuim kannikaväristaja Marco Tasane välja looga, kus laulis seksinäljast. Tundub, et tänaseni pole suutnud strippar oma nälga kustutada, sest tema uue laulu lüürikas kõlab, et ta vajab sugulist läbikäimist veel ja veel...

Marco kirjeldab oma uut vaimusünnitist järgmiselt: "Tegime seekord video ilma süžeeta. Lihtsalt pudru ja kapsad koos erutavas kontekstis. Filmimees käis minuga kuu jooksul erinevatel esinemistel kaasas ja nii see video kokku klõpsitigi."

Samal teemal

Aga kas siis Marcol on seksiga tõesti lood nii kehvad, et sellest koguaeg laulma peab? Strippar hakkab naerma. "Need pole minu kirjutatud sõnad, vaid Margit Petersoni. Seksist mulle hetkel piisab, ma pole seksisõltlane. Aga samas pole seksi kunagi palju," mõtiskleb ta. "Aga hea massaaž on tihti parem kui seks," lisab Marco.

Muide, stripparihärra käis hiljuti Portugalis puhkamas. Marco Tasase vallatust puhkusreisist võib tema uues videos osa saada. Nimelt ei puudu loo "Ma vajan rohkem" muusikavideost kaader, kus ta bokserites rannaliival seistes endast kuuma lõunamaa tuult läbi laseb. "Ma käin kord aastas Portugalis sõbrannal külas," selgitab Marco ja itsitab, et seal ta striptiisitööd ei teinud, vaid nautis elu.

Samal teemal

02.10.2017
MIDA VEEL? Marco Tasane kehastus nilbeks kehalise kasvatuse õpetajaks
27.08.2017
FOTOUUDIS | Kas tunned ära, kellele kuulub see lustakas lapsepõlvefoto?
06.08.2017
STRIPPAR MARCO VÄRSKE VIDEO: „Seksist kõrini, tahaks verd!“
10.00.2017
VAATA JA IMESTA! Staarstrippar Marco on seksinäljas