Foto: Kanal 2
Toimetas Keit Paju 28. märts 2017 16:47
Tänases "Radaris" räägib üha rohkematel lavadel ja ekraanidel inimesi naerutav koomik Mattias Naan oma võitlusest uneapnoega.

“Ma tegin unetestid ära ning sain teada, et mul on minutilised pausid, kus ma ei hinga. Väga halb olukord on, kui sul on neid pause 35, mul oli 55,” räägib Naan Radarile oma uues kodus, kuhu ta hiljuti elukaaslase Kristel Aaslaidiga kolis.

“Öösel magad ja järsku tunned, et mees lihtsalt ei hinga enam,” kirjeldab Aaslaid karmi kogemust.

Täna saadab noori magama minnes spetsiaalne unemask, mis aitab Mattiasel öösiti paremini hingata. “See on niivõrd ebaseksikas asi, et igasugune spoonimine ja asi jääb ära. Lihtsalt on nagu oleksime 60 ja magaksime eraldi voodites,” kirjeldab Naan, suur muie näol.

Kes on hirmnaljakas näitlejahariduseta Mattias Naan, kes ekraanidel tänaseks juba koos Eesti tippnäitlejate vendade Piuside, Märt Avandi ning Madis Kalvetiga üles astunud, seda vaata täna õhtul kell 20 algavas Kanal 2 saates “Radar”.

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

viimase ajal 28. märts 2017 19:42
reklaamitud koomik on kõike muud kui koomik....tule taevas appi! Vaatasin üht saadet, kus sell esines....no ise itsitas oma rumalate nn naljade peale! Kes ta siin ja teleris esile püüab tõsta, kas Raud ve?
Norskan nagu traktor (38) 28. märts 2017 18:11
Pidev norskamine on samuti asi, mida kusagil ei ravita, üritatakse aga üldjuhul on tulemus nullilähedane. Proovi siis suhet luua kui tead et naisuke sinu tõttu öösel magada ei saa. Masendav kui saamatu on meditsiin ja arstid ...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS