Inimesed

Janet Jacksoni salatütar osutus petiseks (1)

Triin Tael, 27. märts 2017 04:00
SEGASED SUHTED: Tiffany Whyte ( pildil) väitis, et ta on Janet Jacksoni ja tolle esimese abikaasa James DeBarge’i salatütar. DNA analüüs tõestas, et Whyte ja DeBarge pole sugulased.Foto: Vida Press
"Tõde pääseb päevavalgele!" kinnitas Tiffany Whyte, kes enda sõnul on Janet Jacksoni mahavaikitud tütar. Whyte’i väitel jäi Janet nooruspõlves oma esimesest abikaasast rasedaks, varjas lapseootust ja sokutas tütre ära. Kuid DNA test tõestas, et Whyte’i jutt on tühi mull.

"Olen 31 aastat oodanud," ütles Tiffany Whyte mõni nädal tagasi USA portaalile Radar Online. "Ma tahan tõde teada." Philadelphias elav Whyte on aastaid väitnud, et on Jacksoni ja tolle eksabikaasa

James DeBarge’i salatütar. "See on kindel, et James ja Janet on mu vanemad," lausus ta Radar Online’ile.

Maailmakuulsa Jacksonite lauluperekonna pesamuna Janet oli 1984. aastal vaid 18aastane, kui pages kodust, et abielluda muusik James DeBarge’iga. Juba järgmise aasta jaanuaris taotles Janet abielu tühistamist. Novembris annulleeritigi Jamesi ja Janeti abielu. Lörri läks ka 1991. aastal sõlmitud abielu taustatantsija René Elizondo juunioriga. Nüüdseks on diiva õnne leidnud endast kümmekond aastat noorema miljardäri Wissam Al Managa. Jaanuari algul sünnitas juba 50aastane Janet pisipoja Eissa.

SEGASED SUHTED: Tiffany Whyte ( pildil) väitis, et ta on Janet Jacksoni ja tolle esimese abikaasa James DeBarge’i salatütar. DNA analüüs tõestas, et Whyte ja DeBarge pole sugulased.Foto: Vida Press

Samal teemal

Mullu rääkis lauljanna eksmees DeBarge telesaates, kuidas oli saanud kirja võhivõõralt naiselt, kes nimetas end tema tütreks. James sai salapäraselt naiselt teada, et Janet olevat pärast nende abielu purunemist rasedust varjanud ja lapsest loobunud.

Pennsylvania osariigis mitmes kasuperes üles kasvanud Tiffany Whyte kuulutas Radar Online’ile, et tema ongi Janeti mahavaikitud tütar. Nii Whyte kui ka DeBarge andsid DNA-analüüsi, mille tulemust Radar Online esialgu varjas. Whyte ja Jamesi ema Etterlene DeBarge tegid omaette DNA-võrdluse, mis väidetavalt näitas, et nad on tõesti sugulased. James DeBarge ütles, et võtaks tütre avasüli vastu. Whyte kinnitas, et ei ihka kuulsust. "Uskuge mind, ei ihka. Ma lihtsalt tahan oma ema. Ma tahan oma isa."

Viimaks avaldas Radar Online analüüsi tulemused. "Tõehetk on käes!" kuulutas veebikülg ning teatas, et James ei ole Tiffany isa. "See muidugi ei tähenda, et see lugu siinkohal lõppeks," valab Radar Online õli tulle.

"James rääkis 2012. Aastal Michael Jacksoni surmatohtrile Conrad Murrayle vanglasse saadetud kirjas, et ta sai Janetiga lapse – ja tema kirjeldatud pärija võib kusagil ikkagi olemas olla."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee