Gwyneth PaltrowFoto: AFP / Scanpix
Õhtuleht.ee 24. märts 2017 15:00
Näitlejanna Gwyneth Paltrow jagab oma elustiiliveebis Goop asjatundlikke nõu nii ilu kui tervise alal, kuid ta paistab olevat ka anaalseksihuviline

Goop avaldas neljapäeval oma iga-aastase seksiväljaande, kus oli väga avameelne anaalseksiteemaline intervjuu psühhoanalüütiku ja kirjaniku Paul Joannidesega.

"Esmalt oli see šokeeriv, siis sai kultuurinähtuseks, nüüd on tänapäeva magamistoarepertuaaris peaaegu tavaline - või vähemalt nii näitab ükskõik millise meedia kiire läbivaatamine pornost HBO kanalini," seisab artiklis. "Aga tegelikult harrastavad kõik anaali ... ja kui see sind erutab, pole sa üksi."

Artiklis arutatakse häbenematult mitmeid anaalseksi aspekte, terviseriske ning seda, kuidas sellisest vahekorrast parimat elamust saada, vahendab People.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Manivald 25. märts 2017 15:52
Anaal, on noksile erutav ettevõtmine, aga sellega kaasnev peerupahvak ja ilge stahäda on vist objektile mõnusamad. Anaaliharrastajat eristab teistest inimestest jämedam väljatav julk. Lihtnee
Tara 25. märts 2017 08:41
Lugege päris artikkel läbi, siis saate aru kui vääralt on see uudis eesti keelde tõlgitud. Just vastupidi, ainult 10-15% naudib anaali ja sedagi iga 5 või 10 kord olles vahekorras.
Ja enamus artiklist räägib kaasnevatest terviseprobleemidest.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS