MUSTAS NIMEKIRJAS: Venemaa lauljatar Julia Samoilova on sattunud skandaali. Ukraina ei luba ratastoolis lauljat riiki, sest ta on esinenud Krimmis. Foto: Vida Press
Katharina Toomemets 24. märts 2017 04:00
SKANDAAL: Ukraina keelas Vene lauljataril Eurovisionile tulla, mispeale Venemaa lubas võistlust televisioonis mitte näidata.

SKANDAAL: Ukraina keelas Vene lauljataril Eurovisionile tulla, mispeale Venemaa lubas võistlust televisioonis mitte näidata.

Ukraina ja Venemaa vahel lahvatanud eurolauluskandaal muudab Eurovisioni kunagise produtsendi Juhan Paadami nukraks. Ühest küljest on tema sõnul kõik Ukraina otsustada, sealhulgas see, kas Vene laulja Eurovisionile pääseb või mitte, kuid teisalt ei tohiks lauluvõistlust poliitikaga segada. "Seda tuleks teha iseseisvalt ja poliitikavabalt. Tegu on väga kurva looga, mille puhul head lahendust leida on väga raske."

Nimelt sai üleeile avalikuks, et Ukraina julgeolekuteenistus SBU on kandnud Venemaad esindava ratastoolis laulja Julia Samoilova (27) musta nimekirja ja keelab naisel järgmised kolm aastat riiki siseneda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (26)

!!! 25. märts 2017 02:58
Täpselt nii! Kuid eeltingimuseks olgu seegi, et ärgu ka osa võtvad esinejadki poliitikaga, nimelt poliitiliste provokatsioonidega tegelegu.
penn 25. märts 2017 02:14
Paadam on turvas. No kui meil tuleks üle Nrva jõe invasioon ja Ida-Virus peaks võitlusest väsinud rohelisi mehikesi käimas lõbustamas mingi ratastoolis näitsik, kas Paadam siis ka nutaks silmad peast välja, et mida te rumalad eestlased segate imeilusa Eurovisiooni räpase poliitikaga...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS