Inimesed

Mel B lahutab kümme aastat kestnud abielu 

Õhtuleht.ee, 21. märts 2017 10:35
Melanie Brown ja Stephen BelafonteFoto: AFP / Scanpix
Endine Spice Girlsi lauljatar Melanie Brown ehk Mel B andis kümne abieluaasta järel lahutuse sisse, põhjuseks klassika – “ületamatud erimeelsused”. 

Ameerika talendisaate kohtunikust poptähel ja produtsent Stephen Belafontel on 2007. aasta juunis pärast viiekuulist kuramaaži sõlmitud abielust üks ühine laps, viieaastane tütar Madison.

Mõni aastat tagasi käisid jutud, et Mel peab kannatama Belafonte rusikate all. Jaanuaris, kui Melil oli parajasti käsil Broadway lavastus “Chicago”, nähti Stephenit nokkapidi koos võõra naisega. Kahtlustatakse, et abielu võiski purustada mehe truudusetus.

Ometi kinnitasid nii Mel kui ka Stephen peagi sotsiaalmeedias oma armastust. “Meil on seljataga kõik, mis tavaliselt paare lahku ajab, ja me oleme sellest võidukalt välja tulnud,” kirjutas Mel veebruari algul Instagramis sulnist ühisfotot avaldades. “Sa armastasid mind enne, kui ma ise armastadagi oskasin. Sa oled mu maailm, kullake.” Ent lahutuspabereis kirjutab Mel, et nad läksid lahku juba 28. detsembril.

Põgusast armusuhtest Hollywoodi superstaari Eddie Murphyga on Melil tütar Angel Iris (9). Esimesest abielust tantsija Jimmy Gulzariga on lauljataril 17aastane tütar Phoenix Chi. Ka Belafontel on varasemast kooselust 12aastane tütar.

Samal teemal

08.09.2017
Kas Mel B on hiljuti noa all käinud?!
17.08.2017
FOTOD | Mel B ilmus punavaibale veidi nilbes läbipaistvas kostüümis
29.05.2017
Austraalia strippar veetis koos Mel B ja tolle mehega unustamatu öö
24.04.2017
Mel B-l oli lapsehoidjaga seitse aastat seksisuhe?!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee