Inimesed

Miks peavad paljud tuntud näitlejad leppima teatri- ja seriaalirollidega, kuid filmilinal saavad heal ju hul teha vaid mõne väikse sutsaka?

Anne Veesaar: "Kui filmirolli pakutaks, oleksin poolel teel võtteplatsile!" (75)

Aigi Viira, Jaanus Kulli, Silja Ratt, 18. märts 2017 04:00
FILMIROLLITA: Juba 24 aastat on Anne Veesaar kehastanud seebiseriaalis «Õnne 13» Mare Petersoni. Lisaks teeb ta külalisnäitlejana kaasa Rakvere teatri lavastustes ning projektilavastustes, mille produtsent ta ise on. Ent kinolinale ei ole näitlejanna veel pääsenud. Foto: Ülo Josing / ERR

"Kui mulle filmirolli pakutaks, ei laseks ma lausetki lõpetada, vaid oleksin kohe juba poolel teel võtteplatsile," muigab näitleja Anne Veesaar – peamiselt tuntud kui "Õnne 13" Mare Peterson, kes on siiani mänginud vaid lühimängufilmis "Väekargajad". Kuid neid armastatud näitlejaid, keda me pole saanud pea üldse filmides näha, on teisigi.

Aasta oli 1993, kui režissöör Talvo Pabut Anne Veesaarele Juhan Peegli samanimelise novelli järgi valminud lühifilmis Hädi rolli usaldas. "See oli aga nii väike roll, et ei loe," lausub näitleja, kes lööks hea meelega kaasa ka täispikas mängufilmis, kui vaid kutsujaid leiduks. Seni on neid nappinud.

Ka Andres Dvinjaninov, kes on kaasa löönud seriaalides "Õnne 13" ja "Pilvede all", tõdeb, et oleks meelsasti osalenud rohkemates filmides. "Ma olen tegelikult teinud ühe väga suure filmi Lätis Riia kinostuudios," puhkeb Dvinjaninov naerma.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.03.2018
GALERII | Anne Veesaar käis Mustamäe päevakeskuses "Õnne 13" fännidega kohtumas
04.07.2017
VIDEO | ANNE VEESAAR: Olen suurepärases vormis ja õnnelik 60aastane naine!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee