Tele

TV3 VIDEO | Aivar Riisalu sihib vallavanema kohta ja kiidab Keskerakonda (64)

Toimetas Kristin Aasma, 16. märts 2017 20:52
Foto: Kuvatõmmis / TV3
Ühiskonnategelane Aivar Riisalu on olnud kaks aastat poliitikast eemal ning saanud pühenduda oma Vasalemma lähistel asuva maavalduse arendamisele. Mees plaanib aga poliitikaareenile tagasi tulla ja sihib Keila vallavanema kohta.

13. märtsil 56. sünnipäeva pidanud Aivar Riisalu, kes kasvatab hobuseid ja ponisid, rääkis TV3 "Seitsmestele uudistele", et ta ei raatsi kuidagi oma ponide varssasid müüa. Tema sõnul on see nagu sõbra reetmine, kui ta teda müüb. "No kuidas ma müün ta ära!" ütles Riisalu.

Samal teemal

Aivari ja tema abikaasa Mariina vahel käib n.-ö sõda hobuste pärast: abikaasa ei soovi, et hobused paksuks läheksid, mees aga arvab, et naine näljutab neid ning käib neile salaja süüa andmas. Mariina sõnul on Aivaril ka veel salasuhe - maiusega. Kui mees abikaasa sõnul tungivalt poodi soovib minna, naaseb ta sealt kindlasti koogikeste ja kommidega ning peidab osa neist autosse.

Ansambel Meie Mees tegutseb edasi ning selle käilakujul Riisalul jätkub võhma ka kontserdilaval esineda.

Veel paar kuud tagasi oli Riisalu seisukoht selline, et kui Keskerakond ja sotsid koalitsiooni moodustavad, tuleb tal Eestimaa tolm jalgelt pühkida. "Teen ettevalmistusi, et oma sõnad teoks teha," ütles ta jaanuaris. Nüüd aga tunnistas Riisalu, et tal on "hammas verel" ning ta kavatseb kandideerida kohalike omavalitsuste valimistel. "Miks mitte ei võiks ma olla järgmine Keila vallavanem?" polemiseeris pikaaegne Keila valla elanik Riisalu. "Mul ei ole ükskõik, kuidas siin inimestel läheb."

Mis puutub aga riigikogusse, siis sinna võib praegune IRLi liige Riisalu naasta hoopis oma kunagise partei, s.o. Keskerakonna nimekirjas. Ka uutel poliitikassetulijatel soovitab ta just Keskerakonda astuda. Vaata videost, millega Riisalu seda seisukohta põhjendab!

Samal teemal

16.09.2017
TV3 VIDEO | IRLi linnapea kandidaat Aivar Riisalu nimetas reformierakondlasi jõhkarditeks
18.02.2017
Tsahkna tunnistab, et IRLil on olnud keeruline madalseisust välja tulla
11.00.2017
AIVAR RIISALU HAKKAB EESTIST LAHKUMA: "Me ei tee midagi, et siin paremaks läheks."
10.00.2017
RIISALU TEEB ETTEVALMISTUSI EESTIST LAHKUMISEKS: "Me ei tee midagi selleks, et asjad siin paremaks läheks."